Neler Yeni

Sürekli Technopat hakkında konu açılması hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nisannn

80+
Arkadaşlar son dönemde Technopat hakkında çok fazla konu açılıyor. Ancak, bazı arkadaşlarımız Technopat'ı duya duya kafaları Pat'layacak 🤯 Şakası bir yana, zaten farklı yerlerle uyuşmazlıklarımız olduğu için (ve kendimize en uygun yer olarak gördüğümüz için) buradayız. Uyuşmazlıklar olabilir, ama önemli olan bilgiyi paylaşarak çoğaltmak 📚 değil mi? Bunun için de düşmanlığın alemi yok, kendi halimizde takılalım işte. Zira bu konular vaktimizi öldürmekten başka bir işe yaramaz.

Dipnot: Özellikle teknik destek konularında KENDİMİ SIKMADAN yazım kurallarına dikkat etmeye çalışıyorum. Siz de MÜMKÜN OLDUĞUNCA yazım ve noktalamaya ✏ dikkat ederseniz daha anlaşılır bir arşivimiz olur.

Dipnot 2: Bazı arkadaşlar iki tarafı kışkırtmaktan eğleniyor. Bu çok kötü bir durum, insanları bezdiriyorsunuz 😤. Ancak kendileri anlaşılmadıklarını düşünüyor ancak o kadar belli ediyorlar ki... 🤥 Bu yüzden bu konuları KIŞKIRTMA AMAÇLI AÇAN provakatörlere prim vermeyin. 🤐

Kimera

80+ Bronze
İnsanların imlası cidden gözüme çok batıyor, rahatsız oluyorum. CapsLock'la yazan mı dersin, "değil" yerine "deil" yazan mı dersin...
Ben iki taraftan da veri alıyorum. Eğer gerekirse de Technopat'taki bilgiyi burada, buradaki bilgiyi orada kullanıyorum. Birde kışkırtma derken ? Ben daha önce hiç karşılaşmadım. Herhangi bir kavga olan konuyu bizimle paylaşabilir misiniz ?

Nisannn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanların imlası cidden gözüme çok batıyor, rahatsız oluyorum. CapsLock'la yazan mı dersin, "değil" yerine "deil" yazan mı dersin...
Ben sadece iki taraftan veri alıyorum. Eğer gerekirse de iki tarafta da kullanıyorum. Birde kışkırtma derken ? Ben daha önce hiç karşılaşmadım. Herhangi bir kavga olan konuyu bizimle paylaşabilir misiniz ?
İki taraftan da kışkırtmaya çalışan oldu. Biri geldi buraya avatarına p*rn* karakterinin resmini koyarak milleti trolledi, buradan biri oraya gitti herkese küfür etti, burada ve orada açılan bazı konular da tuzaklama usulüydü. Bazı kişiler iki kitleyi (bir de kesişim kümesi olan iki sitede de takılanlar var, dışta kalan DH'liler var) kavga ettirerek kendi egolarını tatmin etme peşinde. Ama trollerin egosu bizim legomuz!

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ben iki taraftan da veri alıyorum. Eğer gerekirse de Technopat'taki bilgiyi burada, buradaki bilgiyi orada kullanıyorum. Birde kışkırtma derken ? Ben daha önce hiç karşılaşmadım. Herhangi bir kavga olan konuyu bizimle paylaşabilir misiniz ?
Baya var o tiplerden.

Nisannn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Başlıkların da "yardımmmm,plzsz" vs. olması da ayrı bir şey tabii.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Artık "Technopat" ve "GTA V" kusucam ...
residentsleeper.png

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,792