Neler Yeni

SUNRİSE 4070 R5 7500F SİSTEM ALINIR MI ?

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Hocam takıldığınız tek şey güç kaynağımı? Ona bakılırsa 7800XT oyun performansında 4070 ti seviyesinde ancak 4070'den daha ucuz bir fiyata çıktı. Evet 4070'e nazaran daha fazla güç istiyor ancak bu hiçbirşey değiştirmez çünkü yinede 4070'den daha ucuza geliyor ve elektrik faturası yalnızca 5-10 lira oynar. Bende 7800XT'li sistem alacağım emin olun ki çok mükemmel bir kart. Bir arkadaşım 4070 ti'dan 7800XT'ye geçti.
4070ti 7800e fark takıyor ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkant
Önerinizi dikkate alicam hocam
Bencede alın hocam hak etmeyecek paraları vermeyin sistemlere. Attığım sistem şuanda bütçenize göre en iyi sistem iyi günler, iyi forumlar dilerim, şimdiden hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam en ucuz 4070 ti 29 bin tl şuanda, asla 7800 XT ile karşılaştıramazsınız ve fark atmıyor 4070 ti, 7800XT saf performansında 4070 ti ile neredeyse hemen hemen aynı performansı veriyor

hypeG0

80+
Hocam sen bu sisteme psu yerine anakartına upgrade yaparsan sistemi yakarsın. Bu sistem için önerilen en az, en minimum güç kaynağının 700watt olması gerekiyor site biraz aptallık etmiş olmalı ki 650watt güç kaynağı koymuş. Ayrıca anakart gayet güzel upgrade yapmanın bence bir anlamı yok.

Hocam arkadaşın bütçesine göre alabileceği en iyi sistem attığım 7800XT'li sistem. Daha uyguna daha iyisi varsa buyrun atın görelim.

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Turunç
Bencede alın hocam hak etmeyecek paraları vermeyin sistemlere. Attığım sistem şuanda bütçenize göre en iyi sistem iyi günler, iyi forumlar dilerim, şimdiden hayırlı olsun.

Hocam en ucuz 4070 ti 29 bin TL şuanda, asla 7800 XT ile karşılaştıramazsınız ve fark atmıyor 4070 ti, 7800XT saf performansında 4070 ti ile neredeyse hemen hemen aynı performansı veriyor
hocam en son hali bu var mı bi yanlış

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkant
Evet hocam bi yanlış yok ancak bence sıvı soğutma gereksiz kalmış hava tipi bir kule soğutucu kesinlikle yeterli olacaktır montajı ile uğraşmak istemezseniz en yakın bilgisayarcıya götürüp ucuza taktırabilirsiniz

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Turunç
Evet hocam bi yanlış yok ancak bence sıvı soğutma gereksiz kalmış hava tipi bir kule soğutucu kesinlikle yeterli olacaktır montajı ile uğraşmak istemezseniz en yakın bilgisayarcıya götürüp ucuza taktırabilirsiniz
Yakınlarda hiç bilgisayarcı yok ve güvenmek istemiyorum bilgisayarcıya

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkant

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Turunç
Hocam bu sistem yeni gelmiş ben göremedim bunu, bu sistem daha uygun alacak arkadaş biraz beklesin özelleştirip atayım
şöyle bişey yaptım hocam güzel geldi gözüme asus parçalarla çok kaliteli duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkant
şöyle bişey yaptım hocam güzel geldi gözüme asus parçalarla çok kaliteli duruyor
hocam şu sıvı soğutucuyu takmazsanız daha iyi olur zaten kule tipi olanların kurulumu çok basit bence siz şu şekilde alın https://www.gaming.gen.tr/urun/3860...b-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#btnFPS birde beni discord üzerinden eklerseniz daha iyi konuşabiliriz maalesef bilgisayarım çok kötü sayfayı yenilerken 2 saat geçiyor. Discord: vercetti586

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Turunç
hocam şu sıvı soğutucuyu takmazsanız daha iyi olur zaten kule tipi olanların kurulumu çok basit bence siz şu şekilde alın https://www.gaming.gen.tr/urun/3860...b-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#btnFPS birde beni discord üzerinden eklerseniz daha iyi konuşabiliriz maalesef bilgisayarım çok kötü sayfayı yenilerken 2 saat geçiyor. Discord: vercetti586
Hocam tecrübem olmadığı için pahalı bi sistemi riske atmak hiç istemem sırf bi soğutucu yüzünden

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Kardeşim çok yanlış bilgiler gördüm postunda. Sen iyice bir araştır alacağın sistemi. Bilende konuşmuş bilmeyende. Herşeyi biliyorum demiyorum yanlış anlama ama yinede yanlış ve kafa karıştırıcı bilgiler var.

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emin Turunç
Kardeşim çok yanlış bilgiler gördüm postunda. Sen iyice bir araştır alacağın sistemi. Bilende konuşmuş bilmeyende. Herşeyi biliyorum demiyorum yanlış anlama ama yinede yanlış ve kafa karıştırıcı bilgiler var.
Söyleyebilir misiniz hocam herkesin fikrine açığım

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Söyleyebilir misiniz hocam herkesin fikrine açığım
Aklımda kalanları yazıyorum.16 gb ramın 5 sene gideceği. İmkanı yok yani gitmesinin şuan bile yetmediği oyunlar var. 15 küsür ram kullanan oyunlar var daha fazla ram takınca bu sayı artıyor. Buna bağlı takılma yapıyor. Optimizasyon da kötü bazı oyunların bunu sadece ben demiyorum pc hocası da diyor. 650 w psu 7800xt ve 4070 için yeterlidir. Patlar falan diyene gül geç. Ya tabii ki biraz daha fazla korumaları fazla olan psu alınabilir ama yetersiz ve patlar denmesi gülünç

Top Bottom