Neler Yeni

Superonline Binama Fiber Altyapı İçin aradı (Güncelleme) Binaya Geldi !!

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
Rica ederim. İnşaALLAH sorunsuz bir şekilde geçersiniz. IPV6 bölgenizde var ise ondan da yararlanabilirsiniz. Pilot aşamasında IPV6 diye biliyorum.
Bakalım hocam fiber gelsin de gerisi halledilir 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

@alpolojix hocam siz böyle bir şeyle karşılaştınız mı ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,971
İsim
Mert Can Ergün
Beni aradılar aradıktan sonra ekip geldi kurdu gitti

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Dwayne Rolly
Tamamdır hocam protokol herhalde imzalaticaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 2 yıldır gelen giden yok 2 yıl önce fiber cekip bina önüne kutu koydular yan binama fiber cekildi ama bizim binada ses soluk yoktu
bende hala yok adsl hattayım birde vdsl bile değil

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Merhaba arkadaşlar 1.5 aylık uğraşlarım sonucunda bugün Superonline tarafından arandım ve yarın evde olup olmadığımı sordular evdeyim dedim ve yarın gelip evrakları imzalaticaz Binanıza Fiber internet çekeceğiz dediler. Sonunda Fiber internet altyapısına ulaşıyorum galiba herhangi bir ücret talep etmezler değil mi?
Bizim binada VDSL var tek ve çok merkezi bir yerdeyim sen nasıl yaptın bende yapacağım

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
Güncelleme: Bugün çalışan geldi iki tane kağıt imzalattı birisi protokol bina için diğeride proje için maddeleri okudum 5. maddede tüm masraflar superonline tarafından karşılanacaktır yazıyordu çalışana da sordum o da aynısını dedi, belgeleri imzaladım telefon uygulamasından adresimi seçip bir şeyleri onayladı ne zaman gelirler diye sorduğumda yoğunluğa göre değişiyor dedi bakalım başlangıç ateşini yaktım inşallah en kısa sürede kavuşurum

Peak2Core

80+
Superonline fiber iyidir 500mbs kullanıyorum memnunum. Ayrıca tt de ekstra ont cihazı falan geliyor kablo kalabalığı vs. çok oluyor. Superonlineda ont modemin içinde olduğu için gerek kalmıyor. Hayırlı olsun şimdiden sözleşmeyi iyi oku geldiklerinde tablet üzerinden imza attırıyorlar.
yanlış bilgi. solde herkese ont dahil cihaz vermiyorlar. size öyle denk gelmiş. ayrıca ont ayrı olmasının dezavantajı var. routerlar kaliteli değil. başka bir router takmak istediğinde takamazsın ont dahil olduğu için. şuan sol kullanıyorum ve evimde iki adet keenetic hopper var. mesh sistem kurdum ve istediğim vpn kurabiliyorum, dns girebiliyorum. tavsiyem ont dahil cihaz istemeyin. @QCerberusQ

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
yanlış bilgi. solde herkese ont dahil cihaz vermiyorlar. size öyle denk gelmiş. ayrıca ont ayrı olmasının dezavantajı var. routerlar kaliteli değil. başka bir router takmak istediğinde takamazsın ont dahil olduğu için. şuan sol kullanıyorum ve evimde iki adet keenetic hopper var. mesh sistem kurdum ve istediğim vpn kurabiliyorum, dns girebiliyorum. tavsiyem ont dahil cihaz istemeyin. @QCerberusQ
öyle yaparım hocam geçiş yaparken belirtirim

Top Bottom