Neler Yeni

🔥İndirim Sütlü Kare Çikolata 6 Adet 13,50₺🔥

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Evet Ahenk olan 2x olarak geldi bende müşteri temsilcisi ile tekrardan konuştum çünkü dün bana öyle dememişlerdi parayı iade ettiklerini ve ürünü istemediklerini söyledi ilk defa böyle bir şey başıma geldiği için şaşırdım doğrusu.

ahmetbirs

80+ Bronze
kargo henüz gönderilemedi :D sözde bugün gelecekti bakalım nasıl bi dönüş olcak

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
Banada 2 tane geldi müşteri hizmetleri söyledim ürün sizde kalabilir bizden kaynakli bir hata olmuş ücret iadesi sağlıyorum dedi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Dört tane almıştım, dört adet geldi. Para iademi sağladılar. Çikolatalar da benim oldu. :D

Hırsız ne alaka ? Sistemde açık varsa faydalanırsın. Hukuksal olarak bir suç işlemiyorsun, ahlak olarak sana kalmış. Evet görselde hata olmuş olabilir fakat gece bir sürü kişi mesaj attığı halde sabah hala satın alınabiliyor olması da onların suçu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem çikolatayı hem de para iadesi almaya çalışırdım ben de ama iade ettim, gerek yok.
son mesajları okursan anlarsın, herkes çikolatayı iade etmeden para iadesi alabilmek için aldı :) modern hırsızlık işte

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
Hocam ben gelmeden iade yaptım gerek yok kurnazlık yapmaya belliydi ztn tekli satıldığı

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet

okean101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kadri
Arkadaşlar ürünü iade etmeyip parasını aldıysanız dolandırıcılık yapıyorsunuz ve ileride bu şirketler bu politikalarından sizin gibi insanlar yüzünden vaz geçiyor. Birazcık milletinize onutunuza saygınız olsun böyle hata görünce bildirin satıcıya yada geri verin.

splashhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Splashhh
Arkadaşlar ürünü iade etmeyip parasını aldıysanız dolandırıcılık yapıyorsunuz ve ileride bu şirketler bu politikalarından sizin gibi insanlar yüzünden vaz geçiyor. Birazcık milletinize onutunuza saygınız olsun böyle hata görünce bildirin satıcıya yada geri verin.
Aynı fikirdeyim. Azıcık onuru olan böyle yapar zaten .

Top Bottom