Neler Yeni

Sword Art Online 5. Sezon Yolda !

etliekmek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
taha demirtaş
nasıl desem sword art online(SAO) mangalarına bakarsanız 4.sezon 20. kitaba kadar yapılıyor ve şuan SAO 23. kitaba kadar yayınladı. bana kalırsa 2022 yılının ilkbahar ayında yayınlamalarını bekliyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
nasıl desem sword art online(SAO) mangalarına bakarsanız 4.sezon 20. kitaba kadar yapılıyor ve şuan SAO 23. kitaba kadar yayınladı. bana kalırsa 2022 yılının ilkbahar ayında yayınlamalarını bekliyorum

Bitti bile :D, ve açıkcası çok kötü bir final yaptılar.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Peri evrenine geçtiklerinde animeyi bıraktım saçma sapan bir şeye dönüştü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Malesef Çıkmayacak...
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Merhaba dostlar :), bu sefer Anime severler için bir konu paylaşmak istedim, kendimde çocukluğumdan beri deli gibi anime izleyen biri olarak, bu seri beni çok heyecanlandırıyor :D, sizinle de paylaşmak istedim.

Alıntıyı görüntüle

Yakın zamanda 4. sezonu sessiz sedasız ortaya çıkan Sword Art Online, Bu 4. sezonun Part 1 olarak adlandırdı, tabi buda Part 2 nin geliceği demektir, ki zaten 4. sezon baya yarım bırakılmış halde bitmesinden belli ediyordu. Tabi bu sefer olay Part 1 - Part 2 olarak yayınlanması olunca aradaki zamanın çok daha kısa olması bekleniyor, çünkü animeciler bilir sezon olarak yayınlama sürecinde yıllar geçebiliyor :) (Baş örnek, No Game No Life, adamlar 7-8 senedir hala 2. sezonu vermedi :D). Sword Art Online içinde Anime TV gibi büyük bir Japon kaynağı bir Teaser yayınladı, bu 5. sezon Part 2 için. Teaser tabii daha önceden yapıldığı için virüsden habersiz olarak, 5. sezonun 2020 Nisan ayı yanı bu ay çıkması hedefleniyordu, ancak Covid-19 virüsü yüzünden şuan Anime TV nin açıklaması ile 5. sezon Temmuza ertelenmiş :), bu da benim tekrar heyecanımı alevlendirdi, çünkü böyle durumlarda yıllar sonraya bile ertelenebiliyor. Yaklışık 2-3 ay sonra virüs olayı Japonyayı çok esir altına almaz ise SAO un 5. sezonu Temmuzda gelir, belki biz hala virüsle uğraşıyor olabiliriz bilinmez ama Japonya da engel olmaz ise durum fırsat olarak bilinerek herkes evlerindeyken 5. sezon yayınlanır :).

Okuyup yorum yapmayı unutmayın, Teşekkürler :).
Vee bunu demenizin üstünden 2 yıl geçti..... Ve hala çıkmadı Malesef Keşke Umut Vermeseydiniz.. Hep bu sayfaya bakarak isteğimi doldurdum ama 2 yıl geçti Google dada hala 2021 de çıkacak yazıyor.Ve Hala ve Hala cikmadi Malesef Çıkmayacak....

Top Bottom