Neler Yeni

Yardım Symantec Endpoint Protection kaldırma

Mazening

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Akif Özçelik
Son günlerde bilgisayarımda çok fazla mavi ekranlar vardı bende mavi ekranları eğer bir virüs nedeniyle oluyor ise diye farklı birkaç virüs programı yüklemeye karar vermiştim. Bi sitede bu programı gördüm yükledim. Yükler yüklemez bilgisayarımın performansında ciddi bir düşüş oldu. Bende silmeye çalıştım şifre falan istedi bende Uninstall Tool ' dan tüm izleri kaldır yaptım programı bir kaç dosyasını sildi ama hala silinmeyen dosyalar var , ve programlar ve özelliklere denetim masasından girdiğimde program bulunmuyor , fakat görev yöneticisinde cayır cayır çalışıyor. Durdurmaya çalışınca durdurmuyor , dosyaları el ile silmeyi denedim ama görseldeki hatayı veriyor. lütfen beni kurtarın şu illetten ! o_O
Şimdiden teşekkür ederim...
1585043864638.png

Mazening

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Akif Özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kimse yardım edemicek mi? o_O:cry:

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Görev yöneticisi başlangıç sekmesinden açılıştaki tüm programları kapatın, netten genel virüs çözümleri 2 programını indirin. Yönetici olarak çalıştırın ve üst sol taraftan başlayıp her silme işleminde programı kapatıp yönetici olarak çalıştırın.

Mazening

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Akif Özçelik
Görev yöneticisi başlangıç sekmesinden açılıştaki tüm programları kapatın, netten genel virüs çözümleri 2 programını indirin. Yönetici olarak çalıştırın ve üst sol taraftan başlayıp her silme işleminde programı kapatıp yönetici olarak çalıştırın.
programın linkini atabilir misin ?

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Burada anlatıyor.
Screenshot_20200324-151201.png

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Zaten yarım yamalak silinmiş vaziyette siz ilk dediğimi yapıp başlangıçta programın açılmamasını sağlayın sonra silebilirsiniz. Yine silinmez ise unlocker programı ile silebilirsiniz.

Mazening

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Akif Özçelik
Zaten yarım yamalak silinmiş vaziyette siz ilk dediğimi yapıp başlangıçta programın açılmamasını sağlayın sonra silebilirsiniz. Yine silinmez ise unlocker programı ile silebilirsiniz.
Tamam deniyorum geri dönüşte bulunavağım :)

Mazening

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mehmet Akif Özçelik
@TKCN temiz önyükleme yaptım. Görev yöneticisi ne baktım program çalışmıyor silmeye fakat yine aynı hatayı verdi :( Unlockeri kurdum kilidi aç ve sil dedim SYSTEM SERVİCE EXPECTİON diye mavi ekran verdi. 2 kez denedim yine aynı ? Ne yapacağım ben?

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
Daha fazla uğraşma yedeklerini al formatla.

TKCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Muhammed Ali Tekcan
@TKCN temiz önyükleme yaptım. Görev yöneticisi ne baktım program çalışmıyor silmeye fakat yine aynı hatayı verdi :( Unlockeri kurdum kilidi aç ve sil dedim SYSTEM SERVİCE EXPECTİON diye mavi ekran verdi. 2 kez denedim yine aynı ? Ne yapacağım ben?
Temiz önyükleme işe yaramaz başlangıçta açılan tüm programları devre dışı yapman gerekiyor du. Win 10 da bu görev yöneticisi başlangıç sekmesinde. Win 7 de cmd den msconfig ile erişim sağlanıyordu. Şimdiye silemediysen geriye format kalıyor.

Top Bottom