Neler Yeni

Taahhütsüz ISS Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cihan Kurubaş
Altyapımın desteklediği hız 74 MBPS. Aktif olarak Netspeed kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ama gelen son zamdan sonra fiyatı çok fazla arttı. Ben de farklı bir sağlayıcıya geçmek istiyorum bundan dolayı ama hangi sağlayıcı iyidir bilemiyorum. İnternette Millenicom - FixNet - PoyrazNet - GıbırNet - Comnet markalarını çok fazla görüyorum. Bunlardan hangisi daha iyidir genel anlamda?

CLOREN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
EMİN
Gibırnet kullaniyorum eski internetin neyse ayni ping ayni hiz fark eden bisey yok.

Nisanur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Nisa
Dolar,altın fiyatları mâlum. Her şeye gün aşırı zam geliyor. Geçeceğiniz firma da kısa süre sonra zam yapacaktır. Memnunsanız değiştirmeyin illa değiştireceğim diyorsanız Türk Telekom'a geçin, taahhütlü olsun kafanız rahat olur. Ne zaman zam gelecek, ne kadar gelecek diye düşünmezsiniz.

The Semih

80+ Gold
Turknet dicemde oda zam yaptı, Turknet bizim ilçeye GİGAFİBER getirceği için çıkmıyorum abonelikden.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Altyapımın desteklediği hız 74 MBPS. Aktif olarak Netspeed kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ama gelen son zamdan sonra fiyatı çok fazla arttı. Ben de farklı bir sağlayıcıya geçmek istiyorum bundan dolayı ama hangi sağlayıcı iyidir bilemiyorum. İnternette Millenicom - FixNet - PoyrazNet - GıbırNet - Comnet markalarını çok fazla görüyorum. Bunlardan hangisi daha iyidir genel anlamda?
GIBIRNet önerebilirim, fiyattan yana pişman etmez.
2 yıldır kullanıyorum başka merak ettiğin bir şey olursa yanıtlayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GIBIRNet önerebilirim, fiyattan yana pişman etmez.
2 yıldır kullanıyorum başka merak ettiğin bir şey olursa yanıtlayabilirim.

Farklı bir forumdaki arkadaşların büyük çoğunluğu sürekli paket kaybı yaşadığını ve firmanın 7/24 destek demesine rağmen yanıt alamadıklarını söylüyorlar. Bu yüzden bu firmaya karşı cephe aldım biraz. Fiyatı her ne kadar beni memnun etse de bu konular hakkında bu yüzden ciddi şüphelerim var.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Farklı bir forumdaki arkadaşların büyük çoğunluğu sürekli paket kaybı yaşadığını ve firmanın 7/24 destek demesine rağmen yanıt alamadıklarını söylüyorlar. Bu yüzden bu firmaya karşı cephe aldım biraz. Fiyatı her ne kadar beni memnun etse de bu konular hakkında bu yüzden ciddi şüphelerim var.
Paket kaybı vs. bu sorunlar bölgeye göre değişir, yaşadığınız şehri paylaşırsanız bunu yorumlayabilirim.
Destek hattı da ilerleyen zamanda düzene girer tahminimce. Ben sorun yaşamadığım için destek hattını pek bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paket kaybı vs. bu sorunlar bölgeye göre değişir, yaşadığınız şehri paylaşırsanız bunu yorumlayabilirim.
Destek hattı da ilerleyen zamanda düzene girer tahminimce. Ben sorun yaşamadığım için destek hattını pek bilmiyorum.

Bursa'da yaşıyorum.

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Paket kaybı alt yapıdan veya bağlandığınız sunucudan kaynaklı oluyor ve hangi sağlayıcıya geçerseniz geçin %90 ihtimalle şu anki ile aynı alt yapıyı kullanacağınız için büyük oranda sorun olmayacaktır. Tabii Türk Telekom'dan kiraladıkları için bazı operatörler daha çok bant genişliği kiralıyor, bazısı az derken yine de yaşanabiliyor ama şu anda yaşamıyorsanız başka bir operatörde yaşamanızda düşük bir ihtimal.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,183
Üyeler
156,299
Son üye
RamizKaraeski
Top Bottom