Neler Yeni

taahhütlü internet sağlayıcısı arıyorum.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Furkan Görür
Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Tahattut yapacağım ve 2 yıl boyunca zamdan etkilenmesini istemiyorum.

Aklımdakiler

Vodafone İnternet ( vodafone faturalıyım diye ayda 15tl indirim veriyor sanırım )
Kablonet
TTNET
Comnet ( ön ödemeli 12 ay ) { çok mağdur varmış. Şikayet olunca tarafsız iptal etmeleri varmış öyle gördüm.

Fiber internet alt yapım var. 1000mbps destekliyor fakat 100 mbps alacağım.

Şuan turknet kullanıyorum. Vazçgeçme sebebim son 2 haftadır hemen hemen her gün internet anlık gidip geliyor ve bu tekrarlanıyor 5-10 dakika boyunca. Önceden gece olurdu şimdi gündüz oluyor.
Online oyunlarda sinir krizi geçirtecek kıvamda olmaya başladı.

Ping sorunu yapmayacak ve tam hız alacağım sağlayıcı arıyorum.

Özellikle bir sıkıntı olduğunda müşteri hizmetlerini arayabilmek istiyorum. Bugün comnete başvuru yapacaktım müşteri hizmetleri yoğun diye yüzüme kapatıldı. Mesai saatleri dışındada aranmıyormuş :D

Tavsiyeleriniz?

Vodafone internet kullananlar memnun mudur?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
türktelekom en sağlamı duruyor şuan zamda gelmemiş 100 mbps ilk 12 ay 229 sonraki 12 249 olarak satıyor vodafone tamamen dolandırıcı uzak durmanı tavsiye ededrim karşında muhatap bulamazsın kullanmadığın internete para döşerler ama sana kalmış tabikiide

• Beğen
Reaksiyonlar: john

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Furkan Görür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türktelekom en sağlamı duruyor şuan zamda gelmemiş 100 mbps ilk 12 ay 229 sonraki 12 249 olarak satıyor vodafone tamamen dolandırıcı uzak durmanı tavsiye ededrim karşında muhatap bulamazsın kullanmadığın internete para döşerler ama sana kalmış tabikiide
ttnette şuan en düşük ilk 12 ay 224TL, Sonraki 12 ay 264 TL

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Furkan Görür
geçin tt ye sıkıntısız yaşayın hocam sıkıntıda karşında insan bulursun en azından boşverin diğer issleri
comnete geçtim. TTnet 224tl olsaydı alacaktım fakat ilk 12 ay 224tl+modem parası ile 269tl fiyat çıkarttılar. MOdem istemiyorum dedim öyle yapamayız diye söylediler vazgeçtim

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Şu hale bak eskiden taahhütsuz olsun derdik şimdi taahhütlü internet arıyoruz vay be

etnetalw

80+ Bronze
Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Tahattut yapacağım ve 2 yıl boyunca zamdan etkilenmesini istemiyorum.

Aklımdakiler

Vodafone İnternet ( vodafone faturalıyım diye ayda 15tl indirim veriyor sanırım )
Kablonet
TTNET
Comnet ( ön ödemeli 12 ay ) { çok mağdur varmış. Şikayet olunca tarafsız iptal etmeleri varmış öyle gördüm.

Fiber internet alt yapım var. 1000mbps destekliyor fakat 100 mbps alacağım.

Şuan turknet kullanıyorum. Vazçgeçme sebebim son 2 haftadır hemen hemen her gün internet anlık gidip geliyor ve bu tekrarlanıyor 5-10 dakika boyunca. Önceden gece olurdu şimdi gündüz oluyor.
Online oyunlarda sinir krizi geçirtecek kıvamda olmaya başladı.

Ping sorunu yapmayacak ve tam hız alacağım sağlayıcı arıyorum.

Özellikle bir sıkıntı olduğunda müşteri hizmetlerini arayabilmek istiyorum. Bugün comnete başvuru yapacaktım müşteri hizmetleri yoğun diye yüzüme kapatıldı. Mesai saatleri dışındada aranmıyormuş :D

Tavsiyeleriniz?

Vodafone internet kullananlar memnun mudur?
Millenicom kaldırdı yeni zamlardan dolayı. Fakat tek tahhüütlü mantıklı firma türktelekom var oda her ay cok para istiyor :)

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Furkan Görür

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
comnete geçtim. TTnet 224tl olsaydı alacaktım fakat ilk 12 ay 224tl+modem parası ile 269tl fiyat çıkarttılar. MOdem istemiyorum dedim öyle yapamayız diye söylediler vazgeçtim
Fiber mi hocam sizin ? Yoksa neden modem versinler ve modeme 40 TL ücret mi oha fiber gelse her ay 40 TL den ben her ay 220+40 dan ohaa gerçekten soygun var hocammm

Top Bottom