Neler Yeni

Tab S9 FE mi İpad 9. Nesil mi?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Bütçe
12000
İpad 9. nesil alacaktım ama tab s9 fe yi de bir araştırayım dedim. Amacım ders için kullanmak not almak ders videosu izlemek falan. Arada oyun oynar film de izlerim. Uzun ömürlü olması ve uzun süre akıcılığını koruması önemli benim için. Sizce hangisi daha mantıklı 9. nesil güncelleme alır mı daha? ya da tab s9 fe kısa sürede mi eskir/performansı düşer?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İpad 9. nesil alacaktım ama tab s9 fe yi de bir araştırayım dedim. Amacım ders için kullanmak not almak ders videosu izlemek falan. Arada oyun oynar film de izlerim. Uzun ömürlü olması ve uzun süre akıcılığını koruması önemli benim için. Sizce hangisi daha mantıklı 9. nesil güncelleme alır mı daha? ya da tab s9 fe kısa sürede mi eskir/performansı düşer?
Kalemle işin varsa kutudan kalem çıkan S9 FE baya avantajlı. iPad için kalem 3 bin lira, baya masraflı oluyor.

Kıyaslarsam ekran ve depolama olarak S9 FE iyi. İşlemcide iPad 9 iyi. Yazılımda yine iPad 9 iyi ama S9 FE daha uzun süre güncel kalır çünkü yeni çıktı.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalemle işin varsa kutudan kalem çıkan S9 FE baya avantajlı. iPad için kalem 3 bin lira, baya masraflı oluyor.

Kıyaslarsam ekran ve depolama olarak S9 FE iyi. İşlemcide iPad 9 iyi. Yazılımda yine iPad 9 iyi ama S9 FE daha uzun süre güncel kalır çünkü yeni çıktı.
Eğer ipad alırsam amazondaki satılan ucuz kalemler işimi görür diye düşünüyorum. Eğlencesine 1 2 şey karalamak dışında resim çizmem not almak için yeterli olur heralde o kalemler. S9fe nin de alsam hani güncelleme almaya devam etse bile ipade göre daha kısa sürede mi yavaşlamaya başlar diye düşünüyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Eğer ipad alırsam amazondaki satılan ucuz kalemler işimi görür diye düşünüyorum. Eğlencesine 1 2 şey karalamak dışında resim çizmem not almak için yeterli olur heralde o kalemler. S9fe nin de alsam hani güncelleme almaya devam etse bile ipade göre daha kısa sürede mi yavaşlamaya başlar diye düşünüyorum.
O kalemler iş görmüyor, ikide bir sapıtıyor not alırken deli ediyor insanı. iPad kullanıcısıyım, o kalemlerden ikisini denedim ikisi de berbat, en son para ayarlıyorum orijinalini alacağım.

Yavaşlama konusuna kesin bir şey diyemiyorum.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kalemler iş görmüyor, ikide bir sapıtıyor not alırken deli ediyor insanı. iPad kullanıcısıyım, o kalemlerden ikisini denedim ikisi de berbat, en son para ayarlıyorum orijinalini alacağım.

Yavaşlama konusuna kesin bir şey diyemiyorum.
Teşekkür ederim. Tab s9 fe yi ve o kalemleri biraz daha araştırayım o zaman.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
bende kalem kullanmam diyordum ama kalem kullanmak bağımlılık yapıyor iyi hissettiriyor bence s9 fe tercih edilmeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Mehmet
Hala almadıysan S9 Fe Plus bak. Fe de Dex gibi birkaç güzel özelliği kısmışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
S9 FE al. Ipad 9'a sahibim ve öyle abartılacak hiçbir yönü yok. Hatta ben s9 fe nin kat kat daha güçlü ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Hatta ipad 9'un dengi s7 fe filan. Ha ipad 10 (19.449 tl) deseydin biraz zor bir seçim olabilirdi. Tabi para senin ama ben s9 fe seçerdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom