Neler Yeni

Tablet önerisi istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Burak Pirin
Bütçe
8000
Selamlar tablet önerisi alacaktım çok yüksek düzeyde olmasına gerek yok 1920x1080 çözünürlük olsa bile yeterli sadece oyun oynuycam kasmasın donmasın büyük ekranlı bir şey istiyorum 8 k altı önerilerinize açığım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Micheal
Selamlar tablet önerisi alacaktım çok yüksek düzeyde olmasına gerek yok 1920x1080 çözünürlük olsa bile yeterli sadece oyun oynuycam kasmasın donmasın büyük ekranlı bir şey istiyorum 8 k altı önerilerinize açığım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tablet 1-2 sene kasmadan götürür diye düşünüyorum
Çöp

Bünyamina

80+ Gold
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çöp
Eski konuyu zortlatmışsın. 1 adet ürün satıcı da güvenilir mi bilinmez. 1.5K fiyat farkı. Bir de üstelik neden iyi olmadığını 1.5k farka değeceğini yazmadan çöp yazmışsın başlı başına saçmalık.
Forumda yazı yazmadan kuralları okumakta fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Micheal
Eski konuyu zortlatmışsın. 1 adet ürün satıcı da güvenilir mi bilinmez. 1.5K fiyat farkı. Bir de üstelik neden iyi olmadığını 1.5k farka değeceğini yazmadan çöp yazmışsın başlı başına saçmalık.
Forumda yazı yazmadan kuralları okumakta fayda var.
Eski dediğin 1 Ay olmamış trendyolda yorumlama sistemi var 1.5k bile değmeyecek bir fark 2 parmak destekliyor ekran çöp oraya girmeyeceğim a serisin max zamanı 2 3 yıl sonra tablet ölüyor sanane ne benim nasıl yazdığıma kendi işine bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
941,091
Üyeler
147,998
Son üye
Errrennn