Neler Yeni

Tabletlerde IMEI oluyor mu?

Gamer_34

80+
Merhaba arkadaşlar bu 2. konum forumda. Samsung'un üst modellerinden bir tablet almak istiyorum.

Aklımda yanlış da kalmış olabilir bilmiyorum, telefonlarda 1 yıl kullanılmayan cihazın IMEI iptal oluyormuş diye bir şey hatırlıyorum. Bu doğru mu acaba? Eğer doğruysa bu tabletler için de geçerli mi tableti oldu da 1 yıl açmazsak falan? Aslında tablete sim kart takmam ama sorayım dedim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar bu 2. konum forumda. Samsung'un üst modellerinden bir tablet almak istiyorum.

Aklımda yanlış da kalmış olabilir bilmiyorum, telefonlarda 1 yıl kullanılmayan cihazın IMEI iptal oluyormuş diye bir şey hatırlıyorum. Bu doğru mu acaba? Eğer doğruysa bu tabletler için de geçerli mi tableti oldu da 1 yıl açmazsak falan? Aslında tablete sim kart takmam ama sorayım dedim.
Sim kart takılabilen modeller için geçerli evet. Ha bu arada "hiç" takmazsan o süre başlamaz onu da diyim. Önceden sim kart takıp çıkardıysan 1 sene geçmeden tekrar tak yoksa kapanır.

Kapanırsa BTK ya cihaz faturası ile başvurup açtırabilirsin bu arada, yanlışlıkla kapanırsa falan dünyanın sonu değil 😀

Son düzenleme:
Top Bottom