Neler Yeni

Takas Yapacağım, Sizce Mantıklı Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Mutlu

Okulum geç bitiyor ve oyun oynamaya çok vaktim kalmıyor. Hem de laptopa ihtiyacım olacak ondan dolayı takas etmeyi planlıyorum.
Genellikle R6 CsGo Lol Ghostrunner gta5 tarzı oyunlar oynuyorum.
Takas yapacağım laptoplar şunlar :

Laptoplar hakkında fazla bir bilgim yok. Daha mesaj yazmadım sahiplerine, sizin vereceğiniz cevaplara yönelik yazacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okulum geç bitiyor ve oyun oynamaya çok vaktim kalmıyor. Hem de laptopa ihtiyacım olacak ondan dolayı takas etmeyi planlıyorum.

Laptoplar hakkında fazla bir bilgim yok. Daha mesaj yazmadım sahiplerine, sizin vereceğiniz cevaplara yönelik yazacağım.

Erda Yıldırım

80+ Gold

Mesaj otomatik birleştirildi:

takas yerine bilgisayarınızı paraya çevirip çok daha iyi bir laptop alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
takas yerine bilgisayarınızı paraya çevirip çok daha iyi bir laptop alabilirsiniz
monitörü de satıp telefonumu yükselteceğim ve malum dolar kuru yüzünden yazan kişiler ya ölücü yada trol
yazan olsa vereceğim

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Erda Yıldırım

80+ Gold
monitörü de satıp telefonumu yükselteceğim ve malum dolar kuru yüzünden yazan kişiler ya ölücü yada trol
yazan olsa vereceğim
eğer takas yaparsan yaklaşık 3k- kadar zarar edersin diye düşünüyorum

Top Bottom