Neler Yeni

Taksitli Telefon Almak Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Akman
Konuyu okumaya gelen tüm değerli Forum üyelerine şimdiden teşekkür ederim.

Şimdi benim sorum şu ki ben bir telefoncuda çalışıyorum ve başka telefonculara verdiğimiz fiyatlar ile müşteriye verdiğimiz fiyatlar doğal olarak fark etmektedir.

Ben aynı zamanda web geliştiricisiyim. Bundan ötürü de sanal posumda 12 aya kadar taksitli çekim yapabiliyorum.

Dediğim gibi sattığımız ürünlerde fiyat farkı var ve ben telefonculara sattığımız düşük tutardan bu telefonları alabiliyorum. Bu telefonları düşükten alıp taksitli olarak müşteri fiyatına satarak aradan kârımı almayı düşünüyorum.

Müşteri kanalı olarak sosyal kanallar düşünmekteyim. İnstagram facebook sahibinden ve r10 gibi forumlarda ilan açmayı düşünüyorum. Ancak sıkıntıya girme durumum nedir?

Her şeyi ince eleyip sık dokuyarak yapmak istiyorum. Uyanığın teki gelip harcama itirazı oluşturmasına karşın kendi adıma fatura kesip göndereceğim. Alıcı sıkıntı biriyse doğrudan "cihazım çalındı" diye ihbarda bulunurum. En azından biraz daha garantiye almış olurum kendimi.

Ancak şuan ne şekilde yol izlemem neye dikkat etmem gerektiğini çok da bilmiyorum.

Not: Müşteri telefon aldığında şarj kablosu kılıf olarak fatura kesilmeyecek. Telefon olarak fatura kesilecek

Yardımcı olursanız sevinirim.

Top Bottom