Neler Yeni

Tarayıcı Önerisi gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Sarıkamış
Merhaba benim aradığım tarayıcı veya özellikde , işim gereği birçok siteyi sürekli kullanıyorum ve bunları her zaman bilgisayar açıldığında açmak uğraştırıyor. Ben Belirlediğim sitelerin her zaman açık kalmasını istiyorum

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
ozan başaran
opera gxte öyle bir özellik vardı sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
umut aytekin
Merhaba benim aradığım tarayıcı veya özellikde , işim gereği birçok siteyi sürekli kullanıyorum ve bunları her zaman bilgisayar açıldığında açmak uğraştırıyor. Ben Belirlediğim sitelerin her zaman açık kalmasını istiyorum
Kırom. Ayarlardan kaldığın sekmeden devam et seçeneğini aç.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,331
İsim
Mehmet Aslan
opera gx te her açtığında kaldığın yerden devam edebiliyorsun. Brave de aynı özellik var mı bilmiyorum.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hasan Erener
Kaldığın yerden devam etme özelliği çoğu tarayıcı da mevcut. Ben Edge kullanıyorum, öneririm. Bölünmüş ekran ve video geliştirme özelliği çok işime yarıyor. Mobilde de reklam engelleyici olmasından dolayı kullanıyorum. Senkronize bir şekilde çalışıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Sarıkamış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok sağolun bir sorum daha olucak siteleri gruplandırma yapabileceğim bir tarayıcı biliyormusunuz?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,331
İsim
Mehmet Aslan
Kaldığın yerden devam etme özelliği çoğu tarayıcı da mevcut. Ben Edge kullanıyorum, öneririm. Bölünmüş ekran ve video geliştirme özelliği çok işime yarıyor. Mobilde de reklam engelleyici olmasından dolayı kullanıyorum. Senkronize bir şekilde çalışıyorlar.
edge nin sesli çeviri özelliği çok iyi ya , reklam engelleyicisi yok diye kullanmıyorum.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hasan Erener
Top Bottom