Neler Yeni

Tarihi bir olayı değiştirmek isteseniz bu ne olurdu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tahsin Kaan Karademir
Tarihi bir olayı değiştirmek isteseniz bu ne olurdu ve neden bu olayı değiştirmek isterdiniz?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,250
İsim
Ahmet Deniz

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Fatihin ölümü biraz daha geç olsaydı ve yerine cem sultan geçseydi her şey çok farklı olurdu

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
Genc Osman'i kurtarirdim.

KAANT10X

80+ Bronze
Atamın zamanına döner tüm İslamistleri sallandırmasını isterdim.
Kardeşim neden laik-Müslüman çatışması istiyorsunuz. Gençler olarak provakasyona gelmeyin lütfen. Yıllardır çok farklı sebeplerle insanlar birbirine düşman edildi bunu devam ettirmeyin.
Bu yüzden bu mesajı herkesin iyiliği için bildireceğim amacım herkesin iyi niyeti umarım moderatör arkadaşlarımız bu tarz ayrımcılık içeren ifadelere bir yaptırım uygular.
Teşekkür ediyorum.

-nisay

80+ Bronze
Kardeşim neden laik-Müslüman çatışması istiyorsunuz. Gençler olarak provakasyona gelmeyin lütfen. Yıllardır çok farklı sebeplerle insanlar birbirine düşman edildi bunu devam ettirmeyin.
Bu yüzden bu mesajı herkesin iyiliği için bildireceğim amacım herkesin iyi niyeti umarım moderatör arkadaşlarımız bu tarz ayrımcılık içeren ifadelere bir yaptırım uygular.
Teşekkür ediyorum.
her yerde bir mevzu, kavga, olay peşindeler. illa bir ortalığı karıştıracaklar. düzgünce bir şeyler yazıp hayatına devam edemezler. siz bunların uga bugalığını hafife alıyorsunuz.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Teşekkür ediyorum.
Allaha hakaret etmedim, Hz Muhammede hakaret etmedim, Kuran-ı Kerime hakaret etmedim, Meleklere hakaret etmedim. Şeyh Sait gibisi islamistleri militanların hepsini sallandırmasını istedim. Bir sorun göremedim. Günümüze de baktığımda xx hocasına ibadet etmek allaha bir ömür ibadet etmeye bedel gibi yalan yanlış milleti kandıran şeyler paylaşılıyor. Benim isteğim yanlış bir şey değil, insanları kandıran islamistlerin elden geçirilmesiydi. Ben Müslümanları elden geçirin demedim 🙂.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölmelerine rağmen bu kadar korkuyorsan psikiyatri masraflarını karşılayabilirm
Sorma her gece rüyama giriyorlar 2 gülüyorum dar ağacında sallanışlarını
🥺

Sahi bu kadar dokunduysa birisi deden filandı galiba. Hangisi acaba dedendi? :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,924
Üyeler
156,546