Neler Yeni

Çözüldü✓ Taşınabilir Disk Erişim izinleri

Barmelow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış AKŞAHİN
Instagram
barmelow
Steam
barmelow
Facebook
barmelow
Abilerim, kardeşlerim merhabalar. Bende Seagate'in 1 tb'lık taşınabilir diski var, dün akşam pc ye taktığımda diskte hata var, onarılması gerekiyor gibi bir uyarı aldım windows tan, sonra bu diski dün gece disk onarmaya soktum, disk onarma bitip pc açıldığında diske girmeye çalıştığımda hangi klasöre girersem gireyim yönetici izni istedi ben de diskin tüm erişim iznini users olarak atayıp değiştirdim. Sonra bu diski farklı pc ye taktığımda yine erişim izni istediğini farkettim. Şimdi sorun şu ki bu disk bana ait değil ve içinde 630 GB'lık veri var ve çok önemli, diskteki veriler kaybolmadan bunu nasıl düzeltebilirim yani her farklı pc de aynı soruyu sormasını nasıl önlerim/düzeltirim. (Bi de lütfen boşuna her seferinde değiştir falan demeyin içindeki 630 gblık veri bu izinlerin atanmasını uzatıyor her seferinde bi 10-20 dk bekliyorum ve bu çok can sıkıcı, işime engel oluyor. Ayrıyetten disk izinlerini değiştirmeden direk yönetici izni sağlayıp girmeye çalıştığımda da yarım saatten fazla bi süre bekledim, girmediği için de izinleri değiştirdim.) Lütfen birisi yardım etsin :(

Barmelow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış AKŞAHİN
Instagram
barmelow
Steam
barmelow
Facebook