Neler Yeni

Yardım Td500 mesh 750 W egzoz fanı gerekli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert
Rtx 3060+Core i7 12700 sistem yaptım kasa+psu 750 W olarak mağazasından aldığım TD500 mash kasada arka egzoz ve üst kısımda fanlar bulunmamakta
İşlemci için ayrı sıvı soğutma alacağım fakat hemen alamayacağım için yanında gelen fan ile idare etmeyi düşünüyorum çok ısınma yaşar mıyım? Fan gerekliyse acilen uygun bütçeli fan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,154
İsim
Ahmet Sevinç
Rtx 3060+Core i7 12700 sistem yaptım kasa+psu 750 W olarak mağazasından aldığım TD500 mash kasada arka egzoz ve üst kısımda fanlar bulunmamakta
İşlemci için ayrı sıvı soğutma alacağım fakat hemen alamayacağım için yanında gelen fan ile idare etmeyi düşünüyorum çok ısınma yaşar mıyım? Fan gerekliyse acilen uygun bütçeli fan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

ucuzundan 120 lik bişey al bence sıvı soğutmada alınca yanına kaliteli bişey alırsın

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Öndeki 3 fan yeterli.
Egzoz fan zaten önden gelen sıcak havayı dışarıya atmakla yükümlü.
Belki parçalar bir tık fazla ısınır fakat sıkıntı yaratmaz.
Ha çok ısındı parçalar çıkar önden bir tane tak arkaya al sana egzoz fan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ucuzundan 120 lik bişey al bence sıvı soğutmada alınca yanına kaliteli bişey alırsın
Eyvallah kardeşim 🙏
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öndeki 3 fan yeterli.
Egzoz fan zaten önden gelen sıcak havayı dışarıya atmakla yükümlü.
Belki parçalar bir tık fazla ısınır fakat sıkıntı yaratmaz.
Ha çok ısındı parçalar çıkar önden bir tane tak arkaya al sana egzoz fan.
Eyvallah sağolasın 🙏

Top Bottom