Neler Yeni

Technopat Kadar Boş Bir Forum Yok!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Merhaba sevgili hocalarım ben bu Technopat'tan illallah ettim.Yahu Nasılsınız diye konu açtım adamlar(şaka değil) 5 yıl konu açma yasağı getirdiler? Neyin şovu bu abi insanlara hal hatır sormakta mı yasak? Herhalde moderasyon ekibi tiner çekmiş haliyle bilgisayar başında neyse inşallah Donanım Arşivi Forumda böyle bir şey olmaz!

@Mehmet Yılmaz olmaz değil mi abi?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,271
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kardeşim burası tp den ban yiyip ağlayanlarin forumumu orası öyle napalim bu tür konularla donanım arşivinin itibarını zedeliyorsunuz, sanki burada barinanlar tp artıkları gibi gözüküyor, bu konuyu açtın ya bi 5 yıl daha ceza yemen lazım senin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim burası tp den ban yiyip ağlayanlarin forumumu orası öyle napalim bu tür konularla donanım arşivinin itibarını zedeliyorsunuz, sanki burada barinanlar tp artıkları gibi gözüküyor, bu konuyu açtın ya bi 5 yıl daha ceza yemen lazım senin
Hayır ben bir daha girmem zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat'a yani

Ne ters insanlar var be şu dünyada ya.

Niye yandın ki şimdi ben zaten inşallah burda böyle bir şey olmaz dediğime göre bir daha oraya girmeyeceğim anlamına gelir ha anlamıyorsan benim yapacağım bir şey yok.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Merhaba sevgili hocalarım ben bu Technopat'tan illallah ettim.Yahu Nasılsınız diye konu açtım adamlar(şaka değil) 5 yıl konu açma yasağı getirdiler? Neyin şovu bu abi insanlara hal hatır sormakta mı yasak? Herhalde moderasyon ekibi tiner çekmiş haliyle bilgisayar başında neyse inşallah Donanım Arşivi Forumda böyle bir şey olmaz!

Bu forumun admini olsam tüm technopattan ban yiyip bu foruma ağlamaya gelenleri banlardım

Bu forumun admini olsam tüm technopattan ban yiyip bu foruma ağlamaya gelenleri banlardım
Niyeymiş o kardeşim hal hatır sorup ban yiyorsak bu konuda benim yapabileceğim bir şey yok tamam git sende Nasılsınız diye konu aç bak bakalım banlanınca kim ağlıyor adama bak ya.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Niyeymiş o kardeşim hal hatır sorup ban yiyorsak bu konuda benim yapabileceğim bir şey yok tamam git sende Nasılsınız diye konu aç bak bakalım banlanınca kim ağlıyor adama bak ya.
Ona laf etmiyorum technopattan her ban yiyen bu foruma gelip ağliyor bu forumda yetkim olsa seni banlardım

Yazdiğimida tam olarak anlayamiyorsun zaten kesin banlardım

Ona laf etmiyorum technopattan her ban yiyen bu foruma gelip ağliyor bu forumda yetkim olsa seni banlardım

Niye kardeşim sıkıntımızı anlatmak yasak mı burada burası forum kardeşim adı üstünde FORUM, İnternet forumu ya da mesaj panoları, insanların iletiler biçiminde tartışma yürütebileceği platformlardır. anladın mı? Ağlıyor demenden yaşını belli ediyorsun zaten.

Neyse çok tartışmayacağım seninle.

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
tp forumdan ban yiyenler neden buraya gelip tp forum kötülüyor anlamak zor. Her forumun kuralları aynı değildir, demekki tpde bu yaptığının yasak olduğunu belirten bir madde var ve sen dikkat etmeden konu açıp ceza yiyince burayı meşgul ediyorsun.

tp forumdan ban yiyenler neden buraya gelip tp forum kötülüyor anlamak zor. Her forumun kuralları aynı değildir, demekki tpde bu yaptığının yasak olduğunu belirten bir madde var ve sen dikkat etmeden konu açıp ceza yiyince burayı meşgul ediyorsun.
Hayır tüm kuralları okumuştum kral böyle bir şey yazmıyordu.Ama saçma değil mi mantıken Nasılsınız diye açılan bir konu için 5 yıl konu açma yasağı nedir 1 gün desen anlarım da 5 yıl nedir?

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek
Hayır tüm kuralları okumuştum kral böyle bir şey yazmıyordu.Ama saçma değil mi mantıken Nasılsınız diye açılan bir konu için 5 yıl konu açma yasağı nedir 1 gün desen anlarım da 5 yıl nedir?
her yerin kuralları aynı değil dediğim gibi, saçmada olsa yapacak bir şey yok.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan

mod olsam bende 5 yıl ban atardım. İnsanlar yardım almak için vs. giriyor hal hatır sorma yeri mi burası:unsure: Ordan burdan ban yedim diye gelip burda konu açmayın artık lütfen , her gün 1 kişi açıyor cılkı çıktı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,986
Üyeler
156,557
Son üye
The Ozan
Top Bottom