Neler Yeni

Tehdit, Küfür, Taciz içerikli mesaj vs. Şikayet etsem ne çıkar?

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Adamın biri var memlekette 18 yaş altı erkeklere bende dahil olmak üzere (ama ben 18 im) taciz edici mesajlar atıp fotoğraf istiyor, reşit olmayan arkadaşlarım zaten şikayetçi oldu.
Bu eleman geçen gün benim numaramı bulmuş whatsapptan canım manımlı yazıyor dedim canım manım hayırdır a*. Sonra benden cinsel bölgemin fotoğrafını istedi bende tersledim.

Daha sonrasına bu elemanı kızdırmak için konuyu kızına getirdim ben kızını istiyorum vs ayağı yaptım dediklerim suç teşkil etmiyor. Bilerek herifi kışkırttım ki hakaret vs etsin.
Dediğim gibi de oldu melek gibi adam çıldırdı :D küfürler hakaretler seni yaşatmıyacağım seni bulacağım vs tehditler havada uçuştu ben hala suç teşkil edecek bi sözde bulunmadım.

Şimdi bu durumda ben bunu şikayet etsem bu olayın sonu nasıl biter? herhangi bir para koparabilir miyim? yada bu adamın başına ne gelir? Reşit olmayan arkadaşların yaptığı şikayet sağlam olur onlara fiziksel tacizde de bulunmuştu. Benim bu yaşadığım olayda ben şikayetçi olursam kendi adıma nasıl sonuçlanır?

PffPanda

80+ Bronze
Adamın kızına kadar bağlamasaydın belki bir şans birşeyler yapardın . Ama şuan ikinizin de duruma göre suçlu olma olasılığınız var adamın ailesine sataşıp kışkırtma falan da hiç yakışacak şeyler değil bence . Aranızda büyük ihtimalle halledersiniz yada uyarı falan verirler bence

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamın kızına kadar bağlamasaydın belki bir şans birşeyler yapardın . Ama şuan ikinizin de duruma göre suçlu olma olasılığınız var adamın ailesine sataşıp kışkırtma falan da hiç yakışacak şeyler değil bence . Aranızda büyük ihtimalle halledersiniz yada uyarı falan verirler bence
hayır? ben kızına bir şey demedim. Bana dedi ki istemiyorsan falan ayağı yaptı bende kızını istiyorum dedim. Ula kız istemek suç mu sen evleneceğin kızı babasından isterken hukuki suç mu işliyorsun, benim ki de o hesap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç yakışacak şeyler değil mi? kanka sen anlamadın galiba adam sapık sapık. reşit olmayan erkek arkadaşlarıma hallediyor fiziksel tacizde bulunuyor bana da sataşıyor çıplak fotoğrafımı istiyor gecenin bir saatinde. Burada yakışık olmayan ben miyim :DD

PffPanda

80+ Bronze
hayır? ben kızına bir şey demedim. Bana dedi ki istemiyorsan falan ayağı yaptı bende kızını istiyorum dedim. Ula kız istemek suç mu sen evleneceğin kızı babasından isterken hukuki suç mu işliyorsun, benim ki de o hesap.

hiç yakışacak şeyler değil mi? kanka sen anlamadın galiba adam sapık sapık. reşit olmayan erkek arkadaşlarıma hallediyor fiziksel tacizde bulunuyor bana da sataşıyor çıplak fotoğrafımı istiyor gecenin bir saatinde. Burada yakışık olmayan ben miyim :DD
Dostum anlamak istemiyorsun sanırım ? Adam sapık ise çık git direk şikayet et niye adamı kışkırtıyorsun ? Kusura bakma da bir akıllı sen değilsin. Git bakalım yarın söyle böyle böyle yaptım de marifet gibi . Onlar zaten gereken cevabı sana verir . Bişey demeye gerek yok onun da Allah belasını verir umarım memleket bir türlü şöyle insanlardan arınamadı

Hem ekleme yapayım . Orda illaki kızını" nerden tanıyorsun ne işin var kızıyla." Kızı yoksa bile niye böyle bişey dedin diye illa ki başına bir soru gelicek .

Kızı çıkarsa sorun daha da büyük. Adamın kızı gelir babasını korumak için farklı farklı şeylere bile bulanabilir .

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum anlamak istemiyorsun sanırım ? Adam sapık ise çık git direk şikayet et niye adamı kışkırtıyorsun ? Kusura bakma da bir akıllı sen değilsin. Git bakalım yarın söyle böyle böyle yaptım de marifet gibi . Onlar zaten gereken cevabı sana verir . Bişey demeye gerek yok onun da Allah belasını verir umarım memleket bir türlü şöyle insanlardan arınamadı

Hem ekleme yapayım . Orda illaki kızını" nerden tanıyorsun ne işin var kızıyla." Kızı yoksa bile niye böyle bişey dedin diye illa ki başına bir soru gelicek .

Kızı çıkarsa sorun daha da büyük. Adamın kızı gelir babasını korumak için farklı farklı şeylere bile bulanabilir .
hayır öyle mevzular yok ne alaka kardeş askdnawkldnawl kızını tanımam etmem türkiye de bile değil, gel senin kızı bi pompalıyım da demedim kız istemek suç mu dediğim gibi :D kışkırıyorsa onun problemi ben kışkırtırım bilader kime ne o adama verebileceğim en büyük zararı verebilmek için

Kara*

80+ Silver
Arkadaşların bir şeyler koparır ama seni bilmiyorum kız olsan çoktan adamın hayatını karartırdın. Dediğim gibi hem erkek olduğun için hem sanal konuşmalar geçtiği için güzel bir ifade verip yırtabilir, max hakaret veya küfürden para koparırsın muhtemelen, arkadaşların önce toplu şikayet etmesi iyi olur akabinde sen denersin şansını.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Bahsettiğin anlama göre ve kışkırtma yaptığın için senin yaptığında suç ? Öyle her şeyi kendi lehine göre yorumlarsan adam öldürmekte suç olmaz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
Selim
Tazminat alamazsın 👍 alsanız bile bu süreç yıllar sürer yani senin davan öncelikli değil bu yüzden sürekli erteleme yapacaklar ve bu süreçte avukat parasını sen ödüyorsun ve dava senin leyine sonuçlanırsa avukat parasını karşı taraftan geri alıyorsunuz. Ama bu işler kolay değil sürekli mahkemeye gidiceksiniz ve orada adamla yüz göz olacaksın 👍 ailesi ve serseri ayak takımı varsa sizinle ugrasacaklar kavga sopa vs. Ayrıca öyle milyonlar alacağını zannetme 10 bin lira alırsan dua edersin. Git 1 ay çalış zaten devlet sana verir o parayı 😄 adliyede yıllarım geçtiği için biliyorum orada neler olduğunu yani öyle kolay işler değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,649
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom