Neler Yeni

Çözüldü✓ [Tek çare 64GB ve üstü depolama] HUAWEI Y7 2018 Uygulamaları SD karta aktarma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem Etirli
Merhaba 15 16 gün önce Huawei Y7 2018 16GB marka telefon aldım depolama sorunu yaşadım 4.5gb zaten sisteme gidiyor 5 6 gb da instagram whatsapp oyun uygulama şeylere gidiyordu, bende 75 80tlye 64GB SD kart aldım taktım telefona sonra akrarmak için a+Ayarlar/Depolama geldim 2.5GBlık bir oyun vardı onu aktarmak içiun tıkladım SD Karta Taşı yerini bulamadım internette araştırdım hiç bişey bulamadım oyunları/uygulamaları aktarma yokmu bu telefonda yardımcı olurmusunuz.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba 15 16 gün önce Huawei Y7 2018 16GB marka telefon aldım depolama sorunu yaşadım 4.5gb zaten sisteme gidiyor 5 6 gb da instagram whatsapp oyun uygulama şeylere gidiyordu, bende 75 80tlye 64GB SD kart aldım taktım telefona sonra akrarmak için a+Ayarlar/Depolama geldim 2.5GBlık bir oyun vardı onu aktarmak içiun tıkladım SD Karta Taşı yerini bulamadım internette araştırdım hiç bişey bulamadım oyunları/uygulamaları aktarma yokmu bu telefonda yardımcı olurmusunuz.
Bu dediğin android 4.4.2 de kısmen oluyordu atıyorum opera nın bir kısmını hafıza kartına aktarıp yerel hafızayı boşaltıyoruz. Ama şimdiki sürümlerde hafıza kartını taktığın zaman yerel depolamay ek olarak seçeğini seçersen dahili hafızaya eklenir telefonun SD kartını uygulama vs için kullanabilir. ( Nokia Symbian da 1gb rom 16 GB hafıza yazıyorsa yazılımdan harici 16 GB boş alan veriyordu ayrıca hafıza kartına taşıma rahatlıkla yapılabiliyor idi.bu android saçmaladı iyice.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,943
Üyeler
153,474
Son üye
raceist
Top Bottom