Neler Yeni

Teknik servis ramlerimi çalmış!

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Evet arkadaşlar 4 yıldır benimle olan laptop vardı garanti bitinde dışarda sadece 5 kere farklı teknik servise gitmişti biri ekran kartı biri format biri menteşe değişimi için, bugün bir arkadaşıma satmak için götürdüğümede 2 adet ram ikiside birbirinden alakasız o cihaza ait olmayan ram ile değiştirildiğini söyledi inanmadım internetten baktık cihazda bulunan orijinal ram alınmış yerine çin marka bilinmeyen ram takılmış, siz siz olun foto çekin içini öyle verin kime güveneceğimizi şaşırdık….

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
takılan ram?
model?

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
Allah inşallah belalarını verir o dolandırdıkları para içinde boğulurlar inşallah bende masaüstü topluyorum tanıdığa birleştiricem güven olmaz bunlara

QRuder

80+ Silver
Evet arkadaşlar 4 yıldır benimle olan laptop vardı garanti bitinde dışarda sadece 5 kere farklı teknik servise gitmişti biri ekran kartı biri format biri menteşe değişimi için, bugün bir arkadaşıma satmak için götürdüğümede 2 adet ram ikiside birbirinden alakasız o cihaza ait olmayan ram ile değiştirildiğini söyledi inanmadım internetten baktık cihazda bulunan orijinal ram alınmış yerine çin marka bilinmeyen ram takılmış, siz siz olun foto çekin içini öyle verin kime güveneceğimizi şaşırdık….
kardeş benim de zamanında 512mb lik ekran kartına göz dikmiştiler(bu kadar düştüler) format atmaya götürdüm sonra dönüşte yolu yarıladım pc kucağımda oturdum dinleniyom içini açtım bi baktım benim yadigar yok, gittim adam şey diyo görmemişim masanın üstünde unutmuşum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah inşallah belalarını verir o dolandırdıkları para içinde boğulurlar inşallah bende masaüstü topluyorum tanıdığa birleştiricem güven olmaz bunlara
Bence ne güzeli youtubeden kendiniz bakarak yapmanız hem en ufak sorunda bilgi sahibi olursunuz kendini çözersiniz

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
yetkılı servis felan mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR