Neler Yeni

Teknik servis süreyi geçirdi. Beklemeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ibrahim hakkı sarıcaoğlu
16 Ağustos' ta telefonumu teknik servise yolladım. O andan beri takip ediyorum. Tek söyledikleri anakart değişecek. Parça bekliyoruz firmadan. Yarın 20 iş günlük süreleri doluyor. Ne yapmam gerekiyor. Gelince hemen yollayacağız diyor adamlar. 3 haftadır aynı şeyi söylüyorlar. Telefona da ihtiyacım var. Okullar açıldı. Telefonun markası xiaomi. Nerden geliyor parça Çin' den mi...

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre
16 Ağustos' ta telefonumu teknik servise yolladım. O andan beri takip ediyorum. Tek söyledikleri anakart değişecek. Parça bekliyoruz firmadan. Yarın 20 iş günlük süreleri doluyor. Ne yapmam gerekiyor. Gelince hemen yollayacağız diyor adamlar. 3 haftadır aynı şeyi söylüyorlar. Telefona da ihtiyacım var. Okullar açıldı. Telefonun markası xiaomi. Nerden geliyor parça Çin' den mi...
benım eskı oppo telefonumun anakartını 2 haftada degıstırmıstı kvk o sure bıle uzun gelmıstı ama 1 hafta ve 30 ıs gunu sure vardı

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Eğer garanti süresinin içindeyse arızayı bildirdikten sonra 20 "iş günü" geçtiyse, ücretsiz yenisini talep etme hakkın var.

Top Bottom