Neler Yeni

Yardım Teknobiyotik kargom başka yere gidiyor

Mert.k

80+ Bronze
Kargom farklı bir yere gidiyor ben izmir de yaşıyorum kargo izmir Selçuk a gidiyor benle alakasız bir yer neden öyle oldu acaba kargo yu sabahtan ararsam düzeltirler mi

Kargom farklı bir yere gidiyor ben izmir de yaşıyorum kargo izmir Selçuk a gidiyor benle alakasız bir yer neden öyle oldu acaba kargo yu sabahtan ararsam düzeltirler mi
eğer yanlış yere gidiyorsa sabaha farklı birine teslim olur sen arayana kadarda düzeltmezler en kötü birine teslim olur

Mert.k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer yanlış yere gidiyorsa sabaha farklı birine teslim olur sen arayana kadarda düzeltmezler en kötü birine teslim olur
Daha yeni çıkmış Selçuk izmir dışına yakın ben aramadan varmasi zor birde kargo kodu istiyolar

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Emre Erkan Aydın
Daha yeni çıkmış Selçuk izmir dışına yakın ben aramadan varmasi zor birde kargo kodu istiyolar
Bazen direk veriyorlar ilk çıktığında istiyorlardı şimdi verip gidiyorlar bende 2 gün önce soğutucumu kargodan aldım kodu istemeden direk verip gitti

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Belki de rotasına göre hareket ediyordur sabah kargoyu arayıp bilgi al en iyisi.

Mert.k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki de rotasına göre hareket ediyordur sabah kargoyu arayıp bilgi al en iyisi.
Hocam ben direk ilçeyi yazmayı unutmuşum ama sokak no mahalle adı yazıyordu adreste
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk Selçuk ta işi yokki İstanbul'dan geliyo varış adresi Selçuk diyor normalde. Benim 15 20dk yürüme mesafesinde yurtiçi kargo var hep oraya geliyor yaşadığım ilçenin tek merkez şubesi yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,847
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom