Neler Yeni

Teknobiyotik nasıldır ?

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
İtopya'dan fazla şikayet konusunu gördüğüm bir firma bilmiyorum :) Dediğim gibi ben olsam mümkünse İtopya'dan da alışveriş yapmam ama arkadaşım 4 gün önce İtopya'dan Strix B450-E anakartı aldı ve TUF M3 mouse hediyeli idi. Klasik İtopya :) Faturasını gönderiyor ancak mouse'i göndermiyor :) Zaten bu durumu yaşayacağını biliyordum ve önceden söylemiştim, hediyeleri genellikle sonradan gönderiyorlar diye. Bakalım gelecek mi mouse bekliyoruz :)
İnş mouse gelir Ayn o kampanyayı gördüm bende hayırlısı ne diyelim

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Bence sıkıntı yaşarsan Teknobiyotik yardımcı olur. Korkma.
Olmadı hakem heyetine baş vururum bir De iade edilen ürünlerin paralarını eksik yatırıyor gibi biseyle gördum ve anakarttan kaynakli yazıyordu oyunda kapanıp duruyor diyorlardı bence psu dan

tns1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Oğuz
sitelerinden anakart aldım. Cumartesi öğleden sonra sipariş oluşturdum. Pazartesi Sabahın erken saatlerinde Havale ile ödeme yaptım. Salı günü mesai saatinin sonunda aradım. Kargoya ne zaman verilecek diye sormak için. Çünkü diğer parçaların hepsi geldi anakartı bekliyordum.

İnsan gibi kibarca derdimi anlattıktan sonra aldığım cevap: Daha yeni sipariş verdin bi de kargoya verecek misiniz diye mi arıyorsun?? Şekinde sinirli ters ters ve kaba bir konuşma oldu.

siparişi oluşturalı 4 gün oldu. Havale ile ödeme yapalı 2 gün oldu dediğimde telefondaki kaba arkadaş haaa öyle mii... Diyebildi.

bir sonraki gün kargoya verilirken arayıp haber verdi sağolsun. Mahçup oldu herhalde.

Müşteri hizmetlerindeki adam her kim ise kaba ve Atarlı küçük esnaf kafası yaşayan birisi. kurumsal firmayı temsil edebilecek terbiye ve beyefendiliğe sahip değil. Youtube yorumlarına cevap veren kişi ile benim konuştuğum aynı kişi olabilir.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
sitelerinden anakart aldım. Cumartesi öğleden sonra sipariş oluşturdum. Pazartesi Sabahın erken saatlerinde Havale ile ödeme yaptım. Salı günü mesai saatinin sonunda aradım. Kargoya ne zaman verilecek diye sormak için. Çünkü diğer parçaların hepsi geldi anakartı bekliyordum.

İnsan gibi kibarca derdimi anlattıktan sonra aldığım cevap: Daha yeni sipariş verdin bi de kargoya verecek misiniz diye mi arıyorsun?? Şekinde sinirli ters ters ve kaba bir konuşma oldu.

siparişi oluşturalı 4 gün oldu. Havale ile ödeme yapalı 2 gün oldu dediğimde telefondaki kaba arkadaş haaa öyle mii... Diyebildi.

bir sonraki gün kargoya verilirken arayıp haber verdi sağolsun. Mahçup oldu herhalde.

Müşteri hizmetlerindeki adam her kim ise kaba ve Atarlı küçük esnaf kafası yaşayan birisi. kurumsal firmayı temsil edebilecek terbiye ve beyefendiliğe sahip değil. Youtube yorumlarına cevap veren kişi ile benim konuştuğum aynı kişi olabilir.
Ayn kanka neden böyle atarlilar her yere atar yapıyorlar tamam buraya yapıyorlar ama burası teknoloji kanalı PC hocası nasıl da atar yapıyor yani onlar sadece PC topluyor burası ekipman tavsiyesi birsurur şey fln yapıyor bence kendi zararlarına öyle atar yapmaları neyse bende zaten haZir sistem alicam ordan inş bana sıkıntı yapmazlar ilk kez pc toplicam hayırlısıyla

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Ayn kanka neden böyle atarlilar her yere atar yapıyorlar tamam buraya yapıyorlar ama burası teknoloji kanalı PC hocası nasıl da atar yapıyor yani onlar sadece PC topluyor burası ekipman tavsiyesi birsurur şey fln yapıyor bence kendi zararlarına öyle atar yapmaları neyse bende zaten haZir sistem alicam ordan inş bana sıkıntı yapmazlar ilk kez pc toplicam hayırlısıyla
Galax GTX 1060 3GB vardı aldığım sistemde. Hala bir sıkıntısını görmedim. Yeni oyunlarda çok denemedim ama, Battlefield 1'de full ayarlarda kasmıyordu. Fortnite'da da öyle. Ama PC çok açık kaldığında işlemcim birazcık zorlandığı için yaklaşık 40 saniye aralıklarla kasıyor. İşlemciyi değiştirsem hala canavar gibi.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Galax GTX 1060 3GB vardı aldığım sistemde. Hala bir sıkıntısını görmedim. Yeni oyunlarda çok denemedim ama, Battlefield 1'de full ayarlarda kasmıyordu. Fortnite'da da öyle. Ama PC çok açık kaldığında işlemcim birazcık zorlandığı için yaklaşık 40 saniye aralıklarla kasıyor. İşlemciyi değiştirsem hala canavar gibi.
Anliyorum güvenebilirim yani

Jukac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Redburne
Güvenilir. İmzamdaki sistem oradan. Dark, TX gibi PSU'lar kaliteli değildir, doğru. Ancak bütçem yoktu, almak zorundaydım. Temiz bir alışverişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Tolga KAYACAN
Stoktan satış yapmıyor diye biliyorum, hiç alışverişim olmadı.

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
kargo parası istiyiler la 55 tl :D

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Teknobiyotikten çok defa alışveriş yaptım fan aldım genelde ve 1 gün içinde kargoladılar hatta 1 tanesi bozuk çıktı ve direk değiştirdiler. İtopya ise kasa almıştım ve 3 haftada kargoladılar :D

Top Bottom