Neler Yeni

TEKNOBİYOTİK P1 KİLLER ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda Demirci

muskA

80+ Silver
Teknobiyotik p1 killer i ssd yi kingston hyper fury 3d 480gb yapıp PSU yu da aerocool vx plus 600w yaparak almak istiyorum. 5200tl oluyor. Sizce alınır mı? P1 killer link:

bu daha iyi bir seçenek ;

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Teknobiyotik p1 killer i ssd yi kingston hyper fury 3d 480gb yapıp PSU yu da aerocool vx plus 600w yaparak almak istiyorum. 5200tl oluyor. Sizce alınır mı? P1 killer link:

Alınmaz kötü bir sistem değil hatta ssd değiştirmeyin bile ama o fiyata bu kral var: https://www.teknobiyotik.com/teknob...ilgisayarlar/teknobiyotik-bayram-ozel-pc.html
Attığım sistemin anakartını Gigabayte B450M S2H yapın
Kasayı Dark Diamond Pro Mesh yapın
Psuyu değiştirmenize gerek yok ama yapabiliyorsanız High power 600w 80+ bronze yapın.

muskA

80+ Silver
Alınmaz kötü bir sistem değil hatta ssd değiştirmeyin bile ama o fiyata bu kral var: https://www.teknobiyotik.com/teknob...ilgisayarlar/teknobiyotik-bayram-ozel-PC.html
Psuyu değiştirmenize gerek yok ama yapabiliyorsanız High power 600w 80+ bronze yapın.
6 bin tl ye rtx 2060 lı sistem vardıda onu bulamadım o daha iyi seçenek gibi duruyor bütçesi varsa tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu daha iyi bir seçenek ;

Alınmaz kötü bir sistem değil hatta ssd değiştirmeyin bile ama o fiyata bu kral var: https://www.teknobiyotik.com/teknob...ilgisayarlar/teknobiyotik-bayram-ozel-PC.html
Bunu gördüm ama ben 1-2 hafta sonra alacağım için kalkacak bu o süreye kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 bin TL ye rtx 2060 lı sistem vardıda onu bulamadım o daha iyi seçenek gibi duruyor bütçesi varsa tabi.
Max bütçe 5200tl

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Bunu gördüm ama ben 1-2 hafta sonra alacağım için kalkacak bu o süreye kadar.

Max bütçe 5200tl
O zaman sağlık olsun. Attığın sistemin anakartını Gigabayte B450M S2H yap daha da bir şeyi değiştirme ssd iyi çünkü. Ama yapabiliyorsan işlemciyi 3500x yaparsan çok iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Arda Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman sağlık olsun. Attığın sistemin anakartını Gigabayte B450M S2H yap daha da bir şeyi değiştirme ssd iyi çünkü. Ama yapabiliyorsan işlemciyi 3500x yaparsan çok iyi olur.
Ssd bilinmeyen bir şey olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Forumlarda konusu bile çok az.

Peki b450mh ile b450m s2h farkı nedir?

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Ssd bilinmeyen bir şey olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. Forumlarda konusu bile çok az.

B450m s2h nin soğutucusu daha iyi ve vrm i daha iyi ssd ye gelirsen bilinmeyen bir ssd değil kullanıcısı çok. Bir tane memnun olmayıp konu açan görmedim o yüzden fazla para vermeye gerçekten gerek yok dostum. Arkadaşıma aldırmıştım sorunsuz kullanıyor.

B450m s2h nin soğutucusu daha iyi ve vrm i daha iyi ssd ye gelirsen bilinmeyen bir ssd değil kullanıcısı çok. Bir tane memnun olmayıp konu açan görmedim o yüzden fazla para vermeye gerçekten gerek yok dostum. Arkadaşıma aldırmıştım sorunsuz kullanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,441
Üyeler
149,563
Son üye
jeseix
Top Bottom