Neler Yeni

teknobiyotikten işlemci alınır mı ?

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Arkadaşlar Teknobiyotik'ten AMD Ryzen 5 7500F işlemci alacağım en uygun orada, fansız olarak alacağım ama bu siteden hiç alışveriş yapmadım. Bir de Amazon'da da satılıyor ama satıcı yine Teknobiyotik sizce Amazon'dan alıp Amazon'u dahil mi etmeliyim olaya?

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Arkadaşlar Teknobiyotik'ten AMD Ryzen 5 7500F işlemci alacağım en uygun orada, fansız olarak alacağım ama bu siteden hiç alışveriş yapmadım. Bir de Amazon'da da satılıyor ama satıcı yine Teknobiyotik sizce Amazon'dan alıp Amazon'u dahil mi etmeliyim olaya?
amazondan al

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alınır. Fiyat farkı yoksa Amazon'dan alın.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Alınır.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam ben hazır sistem almıştım herhamgi bir problem yaşamadım. Teknobiyotik. aerocool asrock faln bunların türkiye distribütörlüğünü yapıyorlar bildiğim kadarıyla arkotek bunlara bağlı fabrikası tuzla orhanlıda . Ben bir problem yaşamadım. Anakart aldım. Ekran kartı aldım ekstradan...

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben hazır sistem almıştım herhamgi bir problem yaşamadım. Teknobiyotik. aerocool asrock faln bunların türkiye distribütörlüğünü yapıyorlar bildiğim kadarıyla arkotek bunlara bağlı fabrikası tuzla orhanlıda . Ben bir problem yaşamadım. Anakart aldım. Ekran kartı aldım ekstradan...
Hocam peki garanti durumu nasıl oluyor? Şimdi fansız olarak alacağım için AMD garantisi var mı?

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Cümlede virgül vesaire kullanmadığım için anlam kaymaları olarak arkotek firmasının online satış magazası teknobiyotik. Asrock Aerocool gibi falan birçok firmanın türkiye bayisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki garanti durumu nasıl oluyor? Şimdi fansız olarak alacağım için AMD garantisi var mı?
Kardeşim neden olmasın. Fansız olsada bunlar sana bunu kutu ile gönderecekler. Ben işlemcideki pinleri yamultmuştum yanlışlıkla. Taşıma esnasında soğutucum koptu işlemcinin yuvasını parçaladı. Tamir edip gönderdiler. Bir kuruşta para almadılar ve ilgililer. Bilgililerde.

Yeni bir anakart aldım vesaire. Şuan pahalı ürünleri önceden baya uygundu...

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cümlede virgül vesaire kullanmadığım için anlam kaymaları olarak arkotek firmasının online satış magazası teknobiyotik. Asrock Aerocool gibi falan birçok firmanın türkiye bayisi.

Kardeşim neden olmasın. Fansız olsada bunlar sana bunu kutu ile gönderecekler. Ben işlemcideki pinleri yamultmuştum yanlışlıkla. Taşıma esnasında soğutucum koptu işlemcinin yuvasını parçaladı. Tamir edip gönderdiler. Bir kuruşta para almadılar ve ilgililer. Bilgililerde.
Peki hocam sence amazonu dahil edeyim mi siparişe yoksa direkt olarak kendi sitesinden mi alayım ?

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Kardeşim ben olsam. Peşin mi alacağım taksit mi yapacağım para puan alabiliyor muyum ona göre değerlendirirdim. Sen her türlü problem olursa arkotek ile iletişim halinde olacaksın. satıcısı aynı olduğu. kartımın avantajı hangi üründe ise oradan alırım. İkisinde aynı avantajlar varsa derim ki amazon kazanmasın teknobiyotik kazansın. Türk firma nede olsa...

furkan2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
furkan
Kardeşim ben olsam. Peşin mi alacağım taksit mi yapacağım para puan alabiliyor muyum ona göre değerlendirirdim. Sen her türlü problem olursa arkotek ile iletişim halinde olacaksın. satıcısı aynı olduğu. kartımın avantajı hangi üründe ise oradan alırım. İkisinde aynı avantajlar varsa derim ki amazon kazanmasın teknobiyotik kazansın. Türk firma nede olsa...
Hocam peşin alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet
Ben daha yeni 5700x aldım daha önce arctic soğutma termal macun falan da almıştım sorun olmamıştı. İşlemciyi tray olarak aldım 3 boyutlu yazicida bı kutu basmışlar içine koyup patpatla sarıp gönderiyorlar. Hem sağlam hemde hızlı geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,445
Üyeler
156,330
Son üye
Cokoprens
Top Bottom