Neler Yeni

Teknogenetik 10999 liraya ürün alınır mı, site güvenilir mi ?

Sherxson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Akçan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
Bana güvenilir gelmedi nedense

PixDraw

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar 11500 bütçem var piyasayı biraz araştırdığımda indirimde olarak bu sistemi buldum bu siteyi ilk defa duydum acaba alışveriş yapanınız var mı site güvenilir mi ? Sistemin indirim günü 3 gün kaldı eğer önerdiğiniz başka bir sistem varsa lütfen link atın.
Teknogenetik Destiny/AMD RYZEN 5 5600X 16GB 500GB SSD RX 6600XT Oyun Bilgisayarı Fiyatı
Ben siteden alışveriş yaptım siteyle ilgili sorun yok hocam. Aşağıya güvensiz vs. diyenler olacak fakat hiçbiri alışveriş yapmadan ezber yorum yapanlar ben alışveriş yaptım şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ekran kartının üzerindeki jelatinlerini bile ben açtım. Sorun olursa yardımcı olabilirim.
Benzer sorular üzerinden birkaç konu açtım fakat dönüş alamadım en son mantıklı geldiği için almaya karar vermiştim.

Sherxson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Akçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben siteden alışveriş yaptım siteyle ilgili sorun yok hocam. Aşağıya güvensiz vs. diyenler olacak fakat hiçbiri alışveriş yapmadan ezber yorum yapanlar ben alışveriş yaptım şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ekran kartının üzerindeki jelatinlerini bile ben açtım. Sorun olursa yardımcı olabilirim.
Benzer sorular üzerinden birkaç konu açtım fakat dönüş alamadım en son mantıklı geldiği için almaya karar vermiştim.
Çok teşekkür ederim acaba sistem hakkında ne düşünüyorsunuz . 22 Kasım black friday var o zaman daha indirimli bilgisayarlar çıkar mı çok kararsız kaldım .

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
selçuk akdeniz
sitesini ziyaret etim site güzel yapılmıs ama satılan hiçbir üründe degerlendirme yorumu bulamadım face ve youtube üzerindende baktıgımda aynı sekılde geri bildirim yok şikayet varmı diye baktım şikayete yok aslında birazdaha tanınsa güzl iş yapacak firme 14 binliralık bi sistem begendim ama güvenipte almaya korkuyorum ödeme onaylı bir yapılandırma kulansalar ürün teslim aldıktan sonra onay verilip sonra para hesaplarına geçse çok basarılı bir firma haline gelebilirler güven olayıda kalkar daha önce Techosistem denen bi satış sitesi tarafından dolandırıldım süten azı yanan yogurdu üfleyerek yermiş denir kardeşim ürünü aldıysan dönüş yaparmısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar 11500 bütçem var piyasayı biraz araştırdığımda indirimde olarak bu sistemi buldum bu siteyi ilk defa duydum acaba alışveriş yapanınız var mı site güvenilir mi ? Sistemin indirim günü 3 gün kaldı eğer önerdiğiniz başka bir sistem varsa lütfen link atın.
Teknogenetik Destiny/AMD RYZEN 5 5600X 16GB 500GB SSD RX 6600XT Oyun Bilgisayarı Fiyatı
Aldınmı kardeşim

Top Bottom