Neler Yeni

Teknoking 2 Alınır mı?

kattolian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat Erden
Öncelikle selam dostlar, Teknoking 2 almayı düşünüyorum. Ancak MSI RX 5700 MECH GP Edition Ekran Kartı ile ilgili bir kaç sorum olucak,

1-) Isınma ile ilgili sorunlar duydum, sizce almaya değer mi?
2-) Bu ekran kartı beni ilerde üzer mi?
3-) Teknoking 2 üzerinde SSD ve kasa harici herhangi bir özelleştirme yapmama gerek var mı? Destekleriniz için teşekkürler, hayırlı geceler.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Isınma sorunu düzeldi diye biliyorum ekran kartı üzmez diyebildim ssd kronik sorunlu diye biliyorum.

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Şuan sana Teknoking 2 üzerinden yazıyorum yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.
Ekran kartıyla ilgili ısınma sorununu duymuştum ama o eski versiyonu için diyorlar bu MECH GP versiyonu ısınma sorunu kalkmış
Ekran kartından gayet memnunum çok güçlü bir ekran kartı ve çok sessiz seni uzun yıllar götürür.
SSD konusuna gelirsek kesinlikle değiştir çünkü kronik sorunlu bir SSD o. Ben Corsair 480GB Force MP510 olarak değiştirdim çok memnunum okuma yazma oranı aşırı iyi.
Kasa konusunu bilmiyorum ben aldığımda üzerinde MSI Mag Forge 100R Tempered Glass ARGB vardı ondan da çok memnunum tasarımı ve hava sirkülasyonu aşırı iyi.
İşlemciyi R5 3600 olarak değiştirdim.
Benim aldığım zamanda üstünde Corsair VS Serisi VS650 650W 80PLUS psu vardı şuan başka bir psu koymuşlar ama o da iyi sanırım.
Birde ekran kartı tutacağı hediye ettiler çok şık duruyor kasada. Ayrıca kasa tamamen adreslenebilir RGB'li

Merak ettiklerin olursa sor lütfen.

Son düzenleme:
Top Bottom