Neler Yeni

TEKNOKING-2 Sıvı Soğutma Önerisi

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
reis iyi güzelde sisteme uyucakmı birde nası takıcam hiç bilgim yok
Sistem TeknoKing-2, MSI 100R kasa var, üst panelde 240 mm radyatör destekliyor. Yani sıkıntısız uyacaktır.
Montaj konusu da gayet kolay, YouTube'da benzer montajlar var, aynı mantık.
Radyatör ve fanları yukarıya takıyorsun. İşlemcinin üzerine de stok fan takar gibi boruya dikkat ederek takıyorsun.
Kutu içeriğinde genelde kılavuzlar oluyor. YouTube'da da 240mm'lik sıvı soğutma montajı videolar var.
2 video izlesen, sorunsuz montaj yaparsın diye düşünüyorum.

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Sistem TeknoKing-2, MSI 100R kasa var, üst panelde 240 mm radyatör destekliyor. Yani sıkıntısız uyacaktır.
Montaj konusu da gayet kolay, YouTube'da benzer montajlar var, aynı mantık.
Radyatör ve fanları yukarıya takıyorsun. İşlemcinin üzerine de stok fan takar gibi boruya dikkat ederek takıyorsun.
Kutu içeriğinde genelde kılavuzlar oluyor. YouTube'da da 240mm'lik sıvı soğutma montajı videolar var.
2 video izlesen, sorunsuz montaj yaparsın diye düşünüyorum.
anladım teşekkür ederim bir şey sorcam sence hava soğutma yetermi belki hava soğutma alarım

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
anladım teşekkür ederim bir şey sorcam sence hava soğutma yetermi belki hava soğutma alarım
Alacağın soğutmaya göre değişir. Kule tipi hava soğutmalar iyidir, ama sıvı soğutma daha iyidir.
Paylaştığım soğutucunun videosunda senin işlemcinin %100 yük testi var. Orada ısı değerlerini görebilirsin.

Top Bottom