Neler Yeni

Teknosa kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
kulaklık fena değil, rampage nin modellerine de bakabilirsin. Sonuçta resimdekilerle gerçekte kullandıklarımız arasında bayağı bir fark olabiliyor. :)

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Headset için bütçeyi biraz daha yükseltmelisiniz. Rampage gibi markalara bakın en azından çünkü bu markaya hiç güvenmiyorum. Kulakiçi daha kaliteli kulaklıklar bulunabilir o fiyata.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat_kara_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Headset için bütçeyi biraz daha yükseltmelisiniz. Rampage gibi markalara bakın en azından çünkü bu markaya hiç güvenmiyorum. Kulakiçi daha kaliteli kulaklıklar bulunabilir o fiyata.
Uzun saatler oynadığım için kulakiçi rahat değil bana göre zaten pek Bi beklentim yok 5,6 ay idare etsin yeter

bruuak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak YILDIZ
Yeni bir kulaklık almak istiyorum fazla bir beklentim yok ses gelsin mic çalışsın yeter
https://www.teknosa.com/preo-my-gam...NV0JVWbkuNVCTPi5X9jkUGpOCE5wnYIBoCmZUQAvD_BwE bu nasıl sizce 150 TL bütçe var
Hocam bende kulaklık bakarken bunu gördüm hoşuma da gitti. Aslında sıcak bakmamın tek yanı mouse ve klavyem de preo ve bence fiyatına oranla performanslı ürünler. Ama sonra James Donkey 710'u 170 TL görünce bunu bir kenarı koydum. Yani bence preo fiyatına göre kalitelidir ancak kulaklık için aynı şey söylenir mi bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat_kara_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende kulaklık bakarken bunu gördüm hoşuma da gitti. Aslında sıcak bakmamın tek yanı mouse ve klavyem de preo ve bence fiyatına oranla performanslı ürünler. Ama sonra James Donkey 710'u 170 TL görünce bunu bir kenarı koydum. Yani bence preo fiyatına göre kalitelidir ancak kulaklık için aynı şey söylenir mi bilmiyorum.
James Donkey den memnun musun?

bruuak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak YILDIZ
James Donkey den memnun musun?
Şuanlık gayet memnunum. Şuana kadar 50-100 TL bütçelik düşük seviye kulaklık kullandım. Bu kulaklık baya bi hoşuma gitti. Uzun süreli kullanımlarda çok rahat. Ses ve mikrofon kalitesi güzel. 7.1 özelliği ve uygulaması var bence sadece göstermelik yapmışlar ama çok da ihtiyaç duymuyor uygulamaya. Kablosu birazcık sıkıntılı şekil almıyor. Ama şuan severek kullanıyorum.

Top Bottom