Neler Yeni

Telefon Fiyatları 2 Aya Kadar Değişir Mi?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ortalama 1.5 ay sonra ağustos ortaları gibi. İphone 13 veya 14 alacağım bütçeyi şuanki fiyatlarina göre ayarlamaya çalışacağım. Sizce zam gelirmi çünkü bütçemi zorlasam 45k en fazla çıkar. en iyi ihtimal 1 ay sonra alabilirim daha erken alamam

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam ne kadar olur tahimini çok artmaz umarım
dolar 34 ü geçti nasıl artmasın deli gibi artacak ortalama bir gencin kullanabileceği telefon günümüzde zaten 15k bandından başlıyor rahat 22 25 i bulur

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dolar 34 ü geçti nasıl artmasın deli gibi artacak ortalama bir gencin kullanabileceği telefon günümüzde zaten 15k bandından başlıyor rahat 22 25 i bulur
Hocam yilbasinda artar diye dusunuyorum yaz mevsimi boyunca artmaz bence

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Bahadır Atasoy
Dolar henüz 33 olmamis ama yine de sen bilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikirlerinizi almak istiyorum yinede hocam kendimi fikrimi ortaya koymam sorun değil
Vallaha Ağustos başında 15pm alacaktım zamlardan dolayı alamayacam gibi ekstra 1 ay çalışmam gerekecek gibi

Bünyamina

80+ Platinum
Çok büyük bir değişim olmaz. O dediğin telefonlara 1-2k eklenebilir maksimum öyle düşünüyorum. Faizler bu şekilde kaldığı sürece tüketim sınırlı olur. Telefonların satılmasını isteyenler zam değil kampanyalarla bir şeyler satmaya çalışırlar. Tabi dolara bağlı olduğu için büyük oranda ufak dediğim gibi artışlar olabilir.

Son düzenleme:

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Bahadır Atasoy
Çok büyük bir değişim olmaz. O dediğin telefonlara 1-2k eklenebilir maksimum öyle düşünüyorum. Faizler bu şekilde kaldığı sürece tüketim sınırlı olur. Telefonların satılmasını isteyenler zam değil kampanyalarla bir şeyler satmaya çalışırlar. Tabi dolara bağlı olduğu için büyük oranda ufak dediğim gibi artışlar olabilir.
15pm ye 30gun içinde 6.5k zam geldi (hepsiburadada 80k ya sayılıyor hala)

Bünyamina

80+ Platinum
Top Bottom