Neler Yeni

Telefon için kablosuz kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Fatih Yetkin
Bütçe
300
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi kablosuz kulaklık almak istiyorum. 300-400 TL civarı daha uyguna da olabilir tabi. Mikrofon ve ses kalitesi açısından f/p bildiğiniz kulaklık var mı? Sürekli müzik dinleyen birisi olarak ses kalitesinin çok iyi olmasını istiyorum.

FansXArmy

80+ Bronze

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Fatih Yetkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yanıtınız için teşekkürler. Ancak belirtmeyi unutmuşum, kulak içi almayı düşünüyorum.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi kablosuz kulaklık almak istiyorum. 300-400 TL civarı daha uyguna da olabilir tabi. Mikrofon ve ses kalitesi açısından f/p bildiğiniz kulaklık var mı? Sürekli müzik dinleyen birisi olarak ses kalitesinin çok iyi olmasını istiyorum.
xiaomi airdots pro kendim kullanıyorum kalitesi güzel şikayetçı olduğum yanı bazen bağlantı kopuyor

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Xiaomi airdots alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Fatih Yetkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Teşekkürler, inceleyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat olarak da çok cazip geliyor bu kulaklık. Mikrofon ve müzik kalitesi hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Ses kalitesi iyi mi? Karşı tarafa sesimiz nasıl gidiyor?
ses kalitesinden memnunum şüpheniz olmasın. dışardan asla ses almıyor kulaklığı takınca dışarıyla bağınız kopuyor. mikrofon kalitesi de yeterli seviyede öyle aşırı iyi değil ancak kim olduğun anlaşılacak derecede. şarjı yoğun kullanımda 4-5 saat gidiyor genelde. type-c kablo ile şarj oluyor. beyaz olduğu için şık duruyor ancak el kirli olunca iz yapıyor ancak ovuşturunca geçiyor. bence bu fiyata daha iyisi yok. ben n11 den almıştım.
benimki bundan ama fiyatı 900 yazmışlar o paraya airpods var. 2 ay önce yerel xiaomi mağazasında 320tlye gördüm sıfır. 2 tane idi. ben 280tlye aldım. linkten tipine bakabilirsiniz.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
skullcandy grisini kullanıyorum. kaykay kayarken bile çıkmıyor. sesi tatminkar. ama ben indirimde almıştım.

Top Bottom