Neler Yeni

Telefon Önerisi 2000-4000 TL (Evet Kararsızım)

Ömerfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ömer Faruk Kılıç
Bütçe
4000
Arkadaşlar yeni bir telefon alma ihtiyacı duydum. Şahsen çok fazla para harcamak istemiyorum ve şuanda aklımda bir para sınırlaması yok ancak durumumu şöyle belirteyim çok fazla telefon kullanana biri değilim. Kendim de biraz araştırdım alırsam alacağım en yüksek model şuanda Xiaomi Mi 11 Lite ancak düşündüğümde biraz gereksiz pahalı geldi çünkü çok telefon kullanan biri değilim. Fotoğraf vs. nerdeyse hiç çekmem sosyal medya Twitter, Instagram kullanıyorum sadece onlarda da aktif değilim zaten. Telefondan oyun vs. oynamam. Sadece çok kaba bir görünüşü olmasın, şarjı hemen bitmesin, en az 64 gb hafızası olsun (zaten daha düşük bulmak zor sanırım artık) yeter. Bir nevi babaya dedeye alınan telefon tarzım var sanırım 😅. Yani demem o ki 2000 TL lik bir telefon da işimi görür. Sizin tavsiyenizi almak istedim sizce ne yapmalıyım. Bütçe çok sorun değil ama çok telefon kullanan biri olmadığım için çok para vermek istemiyorum.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Düşük bütçede cihaz almak istiyorsanız Redmi 9T - 9S olabilir. Bütçeyi arttırmak isterseniz dediğiniz gibi Mİ 11 Lite tavsiye ederim.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,388
İsim
Selman
Fazla masraftan kaçınmak için Note 9 64 Gb gibi bir telefon da tercih edebilirsiniz ancak 4000 TL'ye aldığınız bir telefonla eşdeğer olmayacak tabii ki. Eğer bütçenizi sıkıntıya sokmayacaksa 4000 TL civarına Mi 11 Lite almanızı öneririm ben. 2000 TL'lik telefonla illa ki fark olacak aralarında.

Ömerfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ömer Faruk Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla masraftan kaçınmak için Note 9 64 Gb gibi bir telefon da tercih edebilirsiniz ancak 4000 TL'ye aldığınız bir telefonla eşdeğer olmayacak tabii ki. Eğer bütçenizi sıkıntıya sokmayacaksa 4000 TL civarına Mi 11 Lite almanızı öneririm ben. 2000 TL'lik telefonla illa ki fark olacak aralarında.
Sağol dostum tabi ki ben de biliyorum bir olmayacaklarını ancak dediğim gibi çok telefon kullanan biri değilim o yüzden vazgeçmiştim. Tavsiyen için sağol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,450
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom