Neler Yeni

Telefon Önerisi Açıklama Okuyunuz

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Tamamda J7 Pro oldukça alt segment bir telefon karşılaştırdığın telefon için.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Telefon için telefon alan birisine o telefon çok gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki telefonu hangi amaçla kullanıyorsunuz iş için mi kamera içinmi ona göre önermem gerek her cihazın artısı farklı ancak iphone sadece hava için başka işlevi yok bence
Telefonu iş içinde kullanıyorum keyif içinde kullanıyorum. 64gb hafıza her türlü işimi görür çünkü genel olarak iş yerinde bi telefon veriyolar çok önemli şeyler olmadığı sürece resim çekmeyi , görüşmeyi , discordu falan oradan hallediyorum.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Çok düşük model kullanmışsın zaten önceki mesajdada yeni nesil diye belirtmiştim bence tekrar androide dön hatta sana şöyle link vereyim karşılaştırma şeysi telefondan yazdığım için çok uzumdu kısalttım kendin bakarsın eğer bana soracak olursan note 10 lite al aklında soru işareti kalmaz www.kisa.link/OKaq
Xiaomi Almak istemeyenlerin başlıca sebebi MIUI ki zaten xiaomi alırsam Saf Android yükleyip kuracağım için çok ta sorun olmaz benim için.

Atyxah

80+ Silver
Telefonu iş içinde kullanıyorum keyif içinde kullanıyorum. 64gb hafıza her türlü işimi görür çünkü genel olarak iş yerinde bi telefon veriyolar çok önemli şeyler olmadığı sürece resim çekmeyi , görüşmeyi , discordu falan oradan hallediyorum.
O zaman note 10 lite al aklında hiçbir şekilde soru işareti kalmaz googlea inceleme videosu yaz karşına çıkar ben çok istiyodum rüyamda hep onu görüyodum ama babam pahalı diye note 8 aldı ama çok şyi telefon gerçekten

Xiaomi Almak istemeyenlerin başlıca sebebi MIUI ki zaten xiaomi alırsam Saf Android yükleyip kuracağım için çok ta sorun olmaz benim için.
Yazılımsal bozukluklar sadece redmide var redmi önermem ama dediğim note 10mi note 10 lite diye geçiyor

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Ama 7.5 k ya telefon almak hayatımda yapacağım en boş yatırım gibi geliyor bana. Zaten Android in imkanları iOS a göre çok daha iyi benim için. Kendi custom rom umu yapıp kullanmak iOS kullanmaktan daha iyidir. Ayrıyetten 3000tl bandında telefon alıp sadece GCAM apk sı ile 10k lık telefon kameralarına kafa atmak beni yeterince tatmin ediyor

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
O zaman note 10 lite al aklında hiçbir şekilde soru işareti kalmaz googlea inceleme videosu yaz karşına çıkar ben çok istiyodum rüyamda hep onu görüyodum ama babam pahalı diye note 8 aldı ama çok şyi telefon gerçekten
Araştırıp bakacağım fakat belirtmeyi unutmuşum çok büyük boy telefonları sevmiyorum :(

Atyxah

80+ Silver

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş

Atyxah

80+ Silver

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@uolcay14 etiketlediğin için teşekkür ederim. Evet, bence iPhone 11 alınabilir. Alternatif olarak OnePlus 8'de bakabilirsiniz.

Yazılımsal bozukluklar sadece redmide var redmi önermem ama dediğim note 10mi note 10 lite diye geçiyor
Xiaomi cihazları yazılımlarından dolayı tavsiye etmem.

iep_yk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
İbrahim Emir Polat
Realme 7 pro düşünebilirsiniz

Atyxah

80+ Silver
Realme 7 pro düşünebilirsiniz
oda güzel
@uolcay14 etiketlediğin için teşekkür ederim. Evet, bence iPhone 11 alınabilir. Alternatif olarak OnePlus 8'de bakabilirsiniz.

Xiaomi cihazları yazılımlarından dolayı tavsiye etmem.
sadece redmi sıkıntılı ben redmi kullanıyorum önermem ancak note 10 lite mi note 10 lite olarak geçiyor redmi cihaz değil yani yazılımsal sorunu yok ama arkadaş derse ben yinede güvenemem diye s10 alsın s10un ekranıyla iphone 11in ekranı aynı boyda 6.1 inch

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,790
Üyeler
140,551
Son üye
Black Dynamite
Top Bottom