Neler Yeni

Telefon önerisi çok kararsızım

holmberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Çinici
Arkadaşlar redmi, xiaomi falan önermeyin rica ediyorum.

Samsung A71 mi almalıyım yoksa Oppo Reno 4 Lite mı ?

yigit...

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
yy

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
A71 alırdım

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@Erik Maverick etiketlediğin için teşekkür ederim.

Oppo Reno 4 Lite almayın derim, fiyatını haketmeyen bir cihaz. Samsung Galaxy A71'de almayın derim, Samsung Galaxy M51 almanız batarya ve IMX682 kamera sensöründen dolayı daha iyi olacaktır. Samsung Galaxy A71'in tek artısı güncelleme ve görünüm, ağırlık olacaktır. Android cihazlarda güncelleme olayına çok fazla takılmayın, iOS gibi güncelleme şart değil. Bu yüzden uzun süre güncellemeye ihtiyaçları yok. Kamera sorun değilse hızlı şarj, stereo hoparlör bulunan Realme 7 Pro'ya bakabilirsiniz, sizin için kamera önemliyse Oppo Reno 4 tavsiye ederim, Samsung Galaxy M51'de kamera konusunda başarılı bir cihaz ama kaba, taşıması zor.

Son düzenleme:

holmberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Çinici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Erik Maverick etiketlediğin için teşekkür ederim.

Oppo Reno 4 Lite almayın derim, fiyatını haketmeyen bir cihaz. Samsung Galaxy A71'de almayın derim, Samsung Galaxy M51 almanız batarya ve IMX682 kamera sensöründen dolayı daha iyi olacaktır. Samsung Galaxty A71'in tek artısı güncelleme ve görünüm, ağırlık olacaktır. Android cihazlarda güncelleme olayına çok fazla takılmayın, iOS gibi güncelleme şart değil. Bu yüzden uzun süre güncellemeye ihtiyaçları yok. Kamera sorun değilse hızlı şarj, stereo hoparlör bulunan Realme 7 Pro'ya bakabilirsiniz, sizin için kamera önemliyse Oppo Reno 4 tavsiye ederim, Samsung Galaxy M51'de kamera konusunda başarılı bir cihaz ama kaba, taşıması zor.
sanırım M51 alacağım :D gerçekten çok öneriliyor bataryasıda çok iyi kamerasıda 64 mp kamera gerçekten çok iyi taşıması zordur evette ben zaten ağır telefon seviyorum bi tık kullanınca elimde hiçbirşey yokmuş gibi olan telefonları sevmiyorum. IMX682 kamera sensörü nedir ?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
sanırım M51 alacağım :D gerçekten çok öneriliyor bataryasıda çok iyi kamerasıda 64 mp kamera gerçekten çok iyi taşıması zordur evette ben zaten ağır telefon seviyorum bi tık kullanınca elimde hiçbirşey yokmuş gibi olan telefonları sevmiyorum. IMX682 kamera sensörü nedir ?
Samsung Galaxy A71'de giriş seviyesi olan ISOCELL Bright GW1 sensörü bulunuyor, Samsung Galaxy M51'de ise ISOCELL Bright GW1'den daha iyi olan IMX682 kamera sensörü bulunuyor. Kısacası Samsung Galaxy M51 kamera olarak daha iyi. :)

holmberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Çinici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Galaxy A71'de giriş seviyesi olan ISOCELL Bright GW1 sensörü bulunuyor, Samsung Galaxy M51'de ise ISOCELL Bright GW1'den daha iyi olan IMX682 kamera sensörü bulunuyor. Kısacası Samsung Galaxy M51 kamera olarak daha iyi. :)
bu telefonu sanırım sadece internetten sipariş edince bulabiliyormuşuz onun dışında Media Markta falan bulabilirmiyim ?

Zırto

80+ Bronze
PocoX3 tavsiye ederim

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bu telefonu sanırım sadece internetten sipariş edince bulabiliyormuşuz onun dışında Media Markta falan bulabilirmiyim ?
İnternet sitesi üzerinde Samsung Galaxy M51 bulamadım. Şubede bulsanız bile çok daha pahalıya denk gelecektir, internet sitesi olarak Hepsiburada'yı tavsiye ederim.

Top Bottom