Neler Yeni

Telefon Önerisi

Hangi markayı seçmeliyim?

• Oy kullanan toplam üye
    17
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şükrü Güleç
Arkadaşlar bir süredir 2500 tl civarında telefon bakıyorum. Uzun uzun araştırmalar yaptım ve tam bir seçim yapamadım. Aklımda Real Me Xt veya Real Me 5 Pro var fakat farklı modellere açığım. Önereceğiniz farklı model veya marka var mı?
xiaomi redmi note 8 pro al derim linkini de buraya bırakıyorum ?

NepentheY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Eren Kıvanç Künteci
Çoknoyun oynarsan bütün telefonalr ısınır ama bence bu ve a71 iyi
E-spor ekibimi tekrar toplayacağım. Ml de uzun süre boyunca turnuvalara katıldık. Gm8 var elimde ama bazen alev atıyor telefon.

Olegro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Sönmez
Xiomi fiyat performans açısından çok iyi bende xiomi kullanıyorum.Redmi Note 8 seni iyi götürür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tarık Baran Bayazıt
Mi9t alabilirsin gerçekten performans açısından mükemmel, redmi note 8pro da kullanılan g90t işlemci ile mi9t de kullanılan sd730 hemen hemen yakın performansta işlemciler ama g90t daha çok ısındığı için tercih edilmiyor.

Fe Man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Cengiz
Arkadaşlar bir süredir 2500 tl civarında telefon bakıyorum. Uzun uzun araştırmalar yaptım ve tam bir seçim yapamadım. Aklımda Real Me Xt veya Real Me 5 Pro var fakat farklı modellere açığım. Önereceğiniz farklı model veya marka var mı?
Samsung galaxy a71 var kardeşim ana işlemci ve yedek işlemci hızları yüksek buna ek te 8 gb ram i var Kamerasida baya iyi şuanda kendim kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

ÖmerUcl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Üçal
Samsung A serisinden A71 öneririm kamera bakımından ve işlemci bakımdan fiyat/ performans bakımından çoğu telefondan daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,513
Üyeler
156,346
Son üye
irelyat
Top Bottom