Neler Yeni

Telefon satış sözleşmesi yaptım telaşlanıyorum

ibrahimua

80+ Bronze
Öncelikle merhabalar az önce ıphone 8 bir telefon sattım karşımdaki kişi satış sözleşmesi hazırladı ancak içimde bi telaş var o kagıtta benim kimlik bilgilerim var başıma bir şey gelir mi lütfen yardım edin obsesif kompülsif bozuklugum var lütfen ciddi cevap verin

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Siz de o arkadaşın kimlik bilgilerini de alıp sözleşme yaptıysanız sorun yok. Tek taraflı olmaz.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Öncelikle merhabalar az önce ıphone 8 bir telefon sattım karşımdaki kişi satış sözleşmesi hazırladı ancak içimde bi telaş var o kagıtta benim kimlik bilgilerim var başıma bir şey gelir mi lütfen yardım edin obsesif kompülsif bozuklugum var lütfen ciddi cevap verin
sözleşmenin içeriği ne ayrıca kimlik bilgileri internette her yerde var neredeyse

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Sorun olacağını düşünmüyorum . Karşı tarafın bilgileri , kimliğinin fortıkopisi var ve sözleşmede bu telefonu aldığınız kişi kimlik bilgileri olan kişiyse sıkıntı yok. Rahat olun . İki taraf için iyi olur . Ben de iPhone aldığımda bu şekilde sözleşme yaptım.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2013 yılında bir dizüstü bilgisayar satmıştım bilgisayarcıya. Satıldığına dair sözleşme / belge her neyse hazırlandı. 11 senedir hiçbir şey olmadı.

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun olacağını düşünmüyorum . Karşı tarafın bilgileri , kimliğinin fortıkopisi var ve sözleşmede bu telefonu aldığınız kişi kimlik bilgileri olan kişiyse sıkıntı yok. Rahat olun . İki taraf için iyi olur . Ben de iPhone aldığımda bu şekilde sözleşme yaptım.
Tc numaramla basıma bir şey gelmez değil mi gercekten telaştan ölücem rahat hissedemiyorum

ibrahimua

80+ Bronze
2013 yılında bir dizüstü bilgisayar satmıştım bilgisayarcıya. Satıldığına dair sözleşme / belge her neyse hazırlandı. 11 senedir hiçbir şey olmadı.
Teşekkür ederim içim rahatladı telefonu 2. El almıstım keske bende hazırlasaydım sözlesme telefon berbattı geri iade almadı ben satarken bu kusurlardan dolayı 2.5k altına satmak zorunda kaldım

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,401