Neler Yeni

Telefonda fall guys oynamak (epic games mobile)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Epic gamesin mobile uygulaması ile telefonda fortnite fall guys ve kafa topu tarzında rocket league oynayabiliyorsunuz paylaşan kimseyi görmedim ekran görüntülerini bırakıyorum

Screenshot_2024-08-17-22-19-05-728_com.Mediatonic.FallGuys_client.jpg

Screenshot_2024-08-18-17-36-23-974_com.Psyonix.RL2D.jpg

Screenshot_2024-08-18-17-38-34-966_com.Psyonix.RL2D.jpg

Vorthionz

80+
Kafa topu tarzında rocket league dediğinizin adı rocket league sideswipe oluyor. Yani bir olayı yok. Epic games mobile ait değil. Play store danda oynayabiliyorsunuz

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kafa topu tarzında rocket league dediğinizin adı rocket league sideswipe oluyor. Yani bir olayı yok. Epic games mobile ait değil. Play store danda oynayabiliyorsunuz
Ben epic mobile içindeki oyunları ve fikir olması açısından görüntülerini ekledim oyunun tam adını yazarak bir olayı yok demen saçmalık fall guysın play store linkinide at bari mesajın bir işe yarasın neyi kanıtlamaya çalışıyorsan artık bıktım şu sırf mesaj yazmak için yazan kullanıcılardan burası bgy değil teknoloji forumu

Son düzenleme:

Vorthionz

80+
Ben epic mobile içindeki oyunları ve fikir olması açısından görüntülerini ekledim oyunun tam adını yazarak bir olayı yok xemen saçmalık fall guysın play store linkinide at bari mesajın bir işe yarasın neyi kanıtlamaya çalışıyorsan artık bıktım şu sırf mesaj yazmak için yazan kullanıcılardan burası bgy değil teknoloji forumu
bende diyorum ki epic mobilden oynamaya gerek yok.play storede var.ayrıca kafa topu rocket league ne la.düzgünce yazsana adını.ayrıca mesajda kasmıyorum donanım arşivini çok nadir kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende diyorum ki epic mobilden oynamaya gerek yok.play storede var.ayrıca kafa topu rocket league ne la.düzgünce yazsana adını.ayrıca mesajda kasmıyorum donanım arşivini çok nadir kullanıyorum
mesaj kascak olsam 15 mesaj mı olurum ?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesaj kascak olsam 15 mesaj mı olurum ?
Boşluk yerine nokta koyarak ne kadar zeki olduğunu kanıtladın konumu kirletme boşunu başka yerde yap

Son düzenleme:

Vorthionz

80+
Boşluk yerine nokta koyarak ne kadar zeki olduğunu kanıtladın konumu kirletme boşunu başka yerde yap
tamam kanka nasıl istersen. sen fikrini belirt dilediğin gibi. ayrıca kafa topu rocket league de başarılar. beni vuracak nokta bulamayınca yazım ve noktalama işaretlerinden vuranlara çok gülüyorum;)

Top Bottom