Neler Yeni

Telefondan Kablolu Görüntü Nasıl Aktarabilirim

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı telefon çalışıyor ama ekran açılmıyor ve dokunmatik işlemiyor telefonun içinden almam gereken bazı şeyler var bazıları resim video bazılarıda oyun içi bilgiler yani telefondan görüntü aktarıp maouse ile oyunu açıp içerisinden id adresimi falan almam gerekiyor böyle bişey yapmak mümkünmü kablo bağlayarak hem görüntü alıp hemde mouse telefonu kontrol edebilirmiyim?
yapabilirsem hangi aparatları satın almam gerek.
youtubede bikaç video gördüm telefona bi uygulama indirip hdmi kablosu ile görüntü alabiliyor ama dokunmatik çalışmadığı için program indiremiyorum monitör televizyon bilgisayar neresi olursa farketmez bi şekilde telefonu bağlayıp içindekileri almam gerek
(telefonun ekranını yaptır demeyin 500tl istiyolar ekran değişimine)
tlf model gm 9 pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar anlayan eden yokmu programsız şekilde kabloyla görüntü alıp mouse ile telefonu kullanmak istiyorum

andires42

80+ Silver

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk Nokia E7,Nokia N8 filan olsa olurdu da Gm9 da hdmı ile görüntü aktarma desteği var mı ?
Açıklama kısmında senin telefona uyumlu olduğu yazıyor dene olmazsa iade edersin.
kanka bu görüntüyü aktarırda dokunmatik işlemiyor işte dokunmatik olmadan sadece görüntü aktarmak bi işime yaramaz aynı anda mousede takabilceğim bi sistem olması lazım

bu PUBG mobile için klavye mouse takıyolar acaba onlar programsız çalışıyormu yoksa bi program indirmekmi gerekir

andires42

80+ Silver
Type-c coklayıcı lazım. Telefondaki tek çıkışı çoğaltacak bir ürün.
Klavye mouse USB adaptörü olmadan çalışmıyor direkt diye biliyorum. (Bluetooth lu olsa bİle).
Sen çoklayıcı aparatlara bak en iyisi

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı telefon çalışıyor ama ekran açılmıyor ve dokunmatik işlemiyor telefonun içinden almam gereken bazı şeyler var bazıları resim video bazılarıda oyun içi bilgiler yani telefondan görüntü aktarıp maouse ile oyunu açıp içerisinden id adresimi falan almam gerekiyor böyle bişey yapmak mümkünmü kablo bağlayarak hem görüntü alıp hemde mouse telefonu kontrol edebilirmiyim?
yapabilirsem hangi aparatları satın almam gerek.
youtubede bikaç video gördüm telefona bi uygulama indirip hdmi kablosu ile görüntü alabiliyor ama dokunmatik çalışmadığı için program indiremiyorum monitör televizyon bilgisayar neresi olursa farketmez bi şekilde telefonu bağlayıp içindekileri almam gerek
(telefonun ekranını yaptır demeyin 500tl istiyolar ekran değişimine)
tlf model gm 9 pro

Arkadaşlar anlayan eden yokmu programsız şekilde kabloyla görüntü alıp mouse ile telefonu kullanmak istiyorum
Aparat var ayrica pciye takip resimlerri vs alabilirsin zaten

Eren07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Eren Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl bir aparat linki varmı ?

Top Bottom