Neler Yeni

Telefonlar indirime girer mi?

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
Arkadaşlar son 2 haftadır telefon fiyatları neden çok arttı? Telefon alacaktım vazgeçtim. Fiyatların düşmesini bekliyorum sizce düşer mi? Yoksa stok bitti diye mi bu kadar çok zamlandı?

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar son 2 haftadır telefon fiyatları neden çok arttı? Telefon alacaktım vazgeçtim. Fiyatların düşmesini bekliyorum sizce düşer mi? Yoksa stok bitti diye mi bu kadar çok zamlandı?
Dolar yarın 2 dolara da düşse bu ülkede çıkan fiyatlar düşmez.

Berke2424

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berke-Punar
Şans işi, riske girmeni tavsiye etmem. Bekledikçe yükseledebilir, alçaladabilir.

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar yarın 2 dolara da düşse bu ülkede çıkan fiyatlar düşmez.
4000 TL'ye kadar daha çok gündelik kullanım için telefon önerebilir misin? Oyun oynarsam en fazla 1.5 saat. Genelde video sosyal medya için filan kullanırım.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
4000 TL'ye kadar daha çok gündelik kullanım için telefon önerebilir misin? Oyun oynarsam en fazla 1.5 saat. Genelde video sosyal medya için filan kullanırım.
Mi 11 Lite
Redmi Note 10 Pro
Bu iki modele bakabilirsiniz.

Berke2424

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berke-Punar

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
Hiç bir şeyi beklemenizi tavsiye etmem. Alacağınız telefonun stoğu yenilendiğinde alıp geçin bence. Fiyat konusunda çok kasmayın çünkü tekrar düşmesini görmek zor oluyor bildiğiniz gibi.

En İyi Cevap
3
Hocam @BATTLEFIELD ın önerdiği gibi Mi 11 lite veya Note 10 pro bakın. Poco X3 size uygun bir seçim olmaz. Hem normal kullanımdaki batarya performansı sizi memnun etmez hem ekran kalitesi sizi memnun etmez hem tasarımı ağırlığı vs memnun etmez.

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Poco X3 PRO 8/256 düşünüyordum. Sanırım kimse normal kullanım için önermiyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

4080 TL'ye Mi 11 Lite Pembe var alınır mı yoksa daha iyi alternatifi var mıdır? Fiyatı 4000'den yukarı çok fazla çıkartamam.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,418
İsim
Selman
4080 TL'ye Mi 11 Lite Pembe var alınır mı yoksa daha iyi alternatifi var mıdır? Fiyatı 4000'den yukarı çok fazla çıkartamam.
O telefon için gayet güzel fiyat hocam. Telefonu biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra alabilirsiniz. Her ne kadar ben Mi 11 Lite'ı biraz daha fazla önersem de Note 10 Pro'ya da bir göz atabilirsiniz bu arada.

Fiyatına göre çok iyi telefon ama 4000 TL'ye çıktıktan sonra gündelik kullanım için çok daha uygun telefonlar var hocam.

şahin doğan

80+ Platinum
4000 tl ye oyun oynamıyorsan poco düşünme mi 11 lite veya note 10 pro öneririm

Casifer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Arda
O telefon için gayet güzel fiyat hocam. Telefonu biraz araştırıp bilgi sahibi olduktan sonra alabilirsiniz. Her ne kadar ben Mi 11 Lite'ı biraz daha fazla önersem de Note 10 Pro'ya da bir göz atabilirsiniz bu arada.

Fiyatına göre çok iyi telefon ama 4000 TL'ye çıktıktan sonra gündelik kullanım için çok daha uygun telefonlar var hocam.
Hocam açıkçası alacağım telefonun beni 3.5 yıl filan idare etmesini istiyorum. Öyle çok mobil oyun oynayan birisi değilim. Dizi-Film izlemek için fotoğraf çekmek için telefon düşünüyorum. Oyun oynarsam da arada bir. Mi'nin kendi sitesinden kupon ile Note 10 Pro 8/128 4150 TL'ye denk geliyordu ama 1 haftadır telefonun stoğu yok. Sizce beklemeli miyim ne yapmalıyım kararsız kaldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,671
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom