Neler Yeni

Telefonu kapatmadan önce şifre sormasını istiyorum nasıl yapabilirim?

SAqas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yiğit
Merhaba bir sorum olacaktı.Ben telefonu kapatırken şifre istemesini istiyorum güvenlik için (Telefonda Google cihazımı bul açık) ama hırsızın telefonu kapatmasın diye hemen yerini kaybetmemek için böyle bir şey yapmak istiyorum böyle bir program var mıdır? (Resimdeki misal hayali bir telefon çizdim daha iyi anlayın diye) TELEFON:Huawei P8 Lite 2017

1632907990738.png

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,426
İsim
Heath Ledger
Söylediğin şey çok mantıklı ama maalesef bulamadım. Çok basit bir yazılımla yapılabilir aslında

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Gerçekten bunu ben de istiyorum. Yoksa çok saçma oluyor telefonumu bul özelliği...

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Açılırken şifre istiyorsa, kapanırken de şifre ister. Bende öyle oluyor.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Merhaba bir sorum olacaktı.Ben telefonu kapatırken şifre istemesini istiyorum güvenlik için (Telefonda Google cihazımı bul açık) ama hırsızın telefonu kapatmasın diye hemen yerini kaybetmemek için böyle bir şey yapmak istiyorum böyle bir program var mıdır? (Resimdeki misal hayali bir telefon çizdim daha iyi anlayın diye) TELEFON:Huawei P8 Lite 2017

Alıntıyı görüntüle
Telefondan telefona değişen yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum bir kaç arkadaşta varmış.Tanıdık yazılımcı arkadaşınız varsa yaptırabilirsiniz çok basit bir şey 8.sınıf öğrencisi bile yazar.

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe

Alıntıyı görüntüle
kanki dediğin şey mantıklıda adam SIM kartını çıkarsa zaten bulamazsın ama dediğin şeyin yapılması iyi olabilir zor bir yazılım olucağını düşünmüyorum

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Mantıklı aslında ama telefonların zorla kapatma tuş kombinasyonları oluyor hırsız bilgiliyse çok işlemez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,438
Üyeler
140,196
Son üye
Afraz
Top Bottom