Neler Yeni

Yardım Telefonumun şarjı çok hızlı bitiyor

Temple!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Burak şan
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar

Ben 3 senedir Huawei mate 20 lıte kullanıyorum hiç şarj aleti değiştirmedim ama kabloyu 2 kere dğeiştirdm şuan 3. Kablodayım sürekli kopukluk oluyor bir sürü video izliyorum olmuyor şuanda kablom kpuk ama birşeyler yapıyom kabloyu telefonun altına filan koyuyom doluyor asıl olay bu dğeil ama yine çok kopukluk yaşıyorum ve hep orijinal kablo alıyorum neyse şimdi şarjımda uyandığım zaman kopukluk olduğunu farkettim 3 gün sorna ise sıkıntı yaşamaya başladım mesela şarj 12 Di yemek yedim geldim şarjdaydı ve hala 12 25 dk filan geçmişti aradan mesela dün gayet güzel doldu eskisi gibi 2buçuk 3 dakikada bir doldu ve artık şarjdayken bile şarjım gidiyor 3 senedir hiç batarya değiştirmedim sıkıntı batarya damı acaba nasıl anlayabilirim bataryada olduğunu batarya gömülü dediğim gibi bazen 10dk da bir doluyor bazen dolmuyor bazen eskisi gibi dluyor bugün lanet gibi hiç dolmadı yazmaya başladığımda 11 Di şimdi 9 ve çok hızlı da bitiyor çok video izledim uyg yükledim olmadı tekrar şarj değiştirsem yine olacak ve dediğim gibi çok fazla kopuyor içindeki kablo bu arada şarj başlığı aybı 3 snedir sıkıntı yaşamadım ne yapmam laızm aha şarj 8 oldu hay ** ya çıldırcam

Redbull

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bekir Faruk
Kablo sağlam mı sağlamlığından emin ol optimizer den pili optimize et arkada aşırı enerji harcayan uygulama var mı diye eğer bunları yaptıysan bataryanın sağlık durumunu kontrol et belki ölmüş olabilir.

Temple!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Burak şan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo sağlam mı sağlamlığından emin ol optimizer den pili optimize et arkada aşırı enerji harcayan uygulama var mı diye eğer bunları yaptıysan bataryanın sağlık durumunu kontrol et belki ölmüş olabilir.
Reis hepisni yaptım video izledim filan batarya sağlık durumuna nerden bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uçak moduna alıyorum güç tasarrufuna alıyorm yine aynı bu gece uyurken takıcam eğer 10 olmazsa varya telefonu kırarım

Top Bottom