Neler Yeni

telkin ve hipnoz yapmak için kitap önerisi ?

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
İstanbul da iseniz sihir için bir yer önerebilirim. Okulda arkadaşlarına yaparsın. Büyütmek istersen devam edersin. Çok güzel bir hobi. Ufak top oyunu ile bile insanları şaşırtmak çok güzel. İstediğin kişiye numara yapabiliyorsun. Diğer düşünce kontrolü ile ilgili kitap pdf lerimi bulabilirsem atacağım.
sihirbazlık değilde telkin, hipnoz,manipülasyon lazım bana.
kısacası metalistlik yani.

eğer the metalist'i izlediyseniz dediğimi anlaşımızdır.
teşekkürler burada

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
İlizyon gösterisi konusunda bir şey demem ilgin olabilir çalışırsın. Ama manipülasyon hipnoz telkin bunlar tedavi amaçlı kullanılan şeyler ve uzmanlık ister. TV de çıkan hokkabazlar sadece showman

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
Kanunen benim bile yetkim yok onu yapmaya sen düşün ekstra özel eğitimler almam gerekiyor ve 10 20 30 sayfa evrak dosyası tutmam lazım sebepleriyle birlikte. Danışana şu sebeple bunu yaptım diye
hmm iyimiş.
peki yeteneklerin nedir basit bir örnek vererek?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
hmm iyimiş.
peki yeteneklerin nedir basit bir örnek vererek?
Ne demek istiyorsun bunu sorarak ne amaçladın? Merak ediyorsan psikolojik danışmanlık, psikoloji ve psikiyatri mesleklerini araştır yapabileceklerini burada açıklama yapamam sana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soru şeklin biraz beni düşündürdü cevabı ona göre yazdım

Bu tarz şeylere meraklı isen ve yaşın da küçük ise meslek seçiminde de faydalı olmuş olur senin için

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
Ne demek istiyorsun bunu sorarak ne amaçladın? Merak ediyorsan psikolojik danışmanlık, psikoloji ve psikiyatri mesleklerini araştır yapabileceklerini burada açıklama yapamam sana.

Soru şeklin biraz beni düşündürdü cevabı ona göre yazdım

Bu tarz şeylere meraklı isen ve yaşın da küçük ise meslek seçiminde de faydalı olmuş olur senin için
uslübdan dolayı özür dilerim mesala şunu demek istedim.
dizideki (diziyi biliyorsanız) patrick jane'nin yapabildeklerine benzer olarak ?
bir bölümde saklanılan anahtarı buluyor.
başka bir bölümde tüm taş kağıt makas ellerini kazanıyor.
vs.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
dizideki (diziyi biliyorsanız) patrick jane'nin yapabildeklerine benzer olarak ?
vs.
Diziyi bilmiyorum ama sana şunu tavsiye edebilirim yapacağın şeyler sınırlıdır ve bu sadece tahminler üzerinden gerçekleşir. Öyle olay dizilerdeki gibi %100 olamaz çünkü insan çok karmaşık bir varlık ve psikoloji olayı da daha da karmaşık yıllarca beyin mi ruh mu tartışması yapılmış bu alanda. Yani buna bile karar vermeleri 50 sene sürmüş akşama sana tavsiyelerde bulunacağım şu an müsait değilim. Anladığım kadarıyla sen kendini geliştirmek istiyorsun daha önce sana birkaç kitap tavsiyesi yapmıştım demekki gözünden kaçmış.

Ama şunu asla unutma diziler kurgu ürünü ben de Sherlock (diziyi izledim bölümlerin hepsini) gibi olmak isterdim ama bu alanda olmama rağmen çok mümkün görünmüyor çünkü ya bir anomaliye sahip olacaksın yani zihnini ekstra kullabilir ya da farklı şeyleri gözle anında görebiliyor olacaksın ya da çalışarak normal insanların gelebileceği en üst seviyeye geleceksin ama dizideki gibi mükemmeli yakalamak mümkün değil. Allah vergisi bir yeteneğin yoksa buna da dhaa rastlamadım binlerce öğrenci yüzlerce danışan gördüm.

Yapabileceğin şu özel bir yeteneğin yoksa . Normal insanların gelebileceği en üst seviyeye geleceksin. Onların yanında öne geçersin ama bu seni mükemmel yapmaz

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
vs.
Anlamak ve çözmek istersen bence en karmaşık olan Friedrich Nietzsche nin zihnini çözmeye çalışabilirsin. Evet canlı birisi değil fakat yeterince bilgi var.

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
Diziyi bilmiyorum ama sana şunu tavsiye edebilirim yapacağın şeyler sınırlıdır ve bu sadece tahminler üzerinden gerçekleşir. Öyle olay dizilerdeki gibi %100 olamaz çünkü insan çok karmaşık bir varlık ve psikoloji olayı da daha da karmaşık yıllarca beyin mi ruh mu tartışması yapılmış bu alanda. Yani buna bile karar vermeleri 50 sene sürmüş akşama sana tavsiyelerde bulunacağım şu an müsait değilim. Anladığım kadarıyla sen kendini geliştirmek istiyorsun daha önce sana birkaç kitap tavsiyesi yapmıştım demekki gözünden kaçmış.

Ama şunu asla unutma diziler kurgu ürünü ben de Sherlock (diziyi izledim bölümlerin hepsini) gibi olmak isterdim ama bu alanda olmama rağmen çok mümkün görünmüyor çünkü ya bir anomaliye sahip olacaksın yani zihnini ekstra kullabilir ya da farklı şeyleri gözle anında görebiliyor olacaksın ya da çalışarak normal insanların gelebileceği en üst seviyeye geleceksin ama dizideki gibi mükemmeli yakalamak mümkün değil. Allah vergisi bir yeteneğin yoksa buna da dhaa rastlamadım binlerce öğrenci yüzlerce danışan gördüm.

Yapabileceğin şu özel bir yeteneğin yoksa . Normal insanların gelebileceği en üst seviyeye geleceksin. Onların yanında öne geçersin ama bu seni mükemmel yapmaz
aldatma sanatını diyorsanız onu not aldım diğerlerini göremedim neyse yukarıda bulurum.
Allah vergisi doğrudur.
ama zaten ben eskiden azda olsa buna benzer şeyler yapardım. küçükken zehirdim(ego tatmin etmiyorum) iyi karekterli biri değildim.
sevmediğim iki insan olsun onları manipüle edip iki tarafı ölümüne kavga ettirebilirdim.
yada %100 suçlu olduğum olaydan proffesyonel bir manipüle tekniği uygular gibi %5 suç ile yırtardım.
yani şuan bakıyorum o videolara ben zaten bunların %40 nı yapıyormuşum diyorum.
bilmiyorum ama baya beynim çürüdü.
yoksa azda olsa ışık var.
hatta rehber hocası çağırdığında (zeki ama çalışıyor anlamdında değilim)
sözü şü idi çok zeki ve kurnazsın ama kendine yazık ediyorsun demişti.

lisede yine benzer bir olay olmuştu müdür
bana bir tek sen mi zekisin illaha senden daha zekiler var diye baya fırça atıp kızmıştı yani kendime güveniyorum.

bende x var
gereken f(x)= 100x yapmak

Anlamak ve çözmek istersen bence en karmaşık olan Friedrich Nietzsche nin zihnini çözmeye çalışabilirsin. Evet canlı birisi değil fakat yeterince bilgi var.
hmm teşekkürler listeme ekledim

Top Bottom