Neler Yeni

Temu alışveriş sitesi güvenilir mi?

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar, Temu alışveriş sitesi güvenilir mi var mı daha önce alışveriş yapan bu siteden?

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İş arkadaşlarım sipariş ettiler 2 haftaya yakın beklediler ama bekleme süresi baya sancılı geçiyor.
Ürünün yola çıkıyor 4-5 gün bir haber alınamıyor kargocudan yani nerede olduğu belli değil, Sonra uçağa zar zor ulaştığında 4-5 gün uçakta havada inatla bekliyor :D
Yere düştüğünde de bir haber alamıyorsun kargocudan. En sonunda süpriz bir posta geliyor ürün depomuzda diye. İster oturduğun bölgeye ulaştırsınlar yada git kendin al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En sağlamı Çinde bir kargo deposu olan firma bul, evinize yakın bi yere ulaşacak deposu olsun.
Çindeki depoya sipariş geçeceksin, kargocun da ürünü sana ulaştırır.

Yani eninde sonunda gümrük programında onaylıyorsan ürünlerini Temu filan İddia etmesin ki kapına kadar bir tıkla ulaştırıyoruz. Zaten gümrük programında onaylanmadan ürünü ülkeye bırakmazlar.

Zaten kaliteli bişeyde satılmıyor. Kargo firmalarıda baya ucuza ürün getirebiliyor ülkeye. Para verme karşılığında ürününü kaliteli takip edebiliyorsun.

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İş arkadaşlarım sipariş ettiler 2 haftaya yakın beklediler ama bekleme süresi baya sancılı geçiyor.
Ürünün yola çıkıyor 4-5 gün bir haber alınamıyor kargocudan yani nerede olduğu belli değil, Sonra uçağa zar zor ulaştığında 4-5 gün uçakta havada inatla bekliyor :D
Yere düştüğünde de bir haber alamıyorsun kargocudan. En sonunda süpriz bir posta geliyor ürün depomuzda diye. İster oturduğun bölgeye ulaştırsınlar yada git kendin al.
Anladım sağol gerek yok o zaman baya hesaplı ürünler var ama o kadar uğraştıracaksa kalsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,224
Üyeler
156,302
Son üye
KevonFunk
Top Bottom