Neler Yeni

Termal macun değişirse kasmalar düzelirmi yardım

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
Merhaba elimde bir laptop bulunuyor alalı 1 yıl oldu eskisine göre laptopda ciddi performans düşmeleri var örneğin oyunlarda 60 FPS alıyor iken şimdi ise 30 40 FPS alıyorum ve sürekli drop oluyor bunun çözümü termal macun yenileme ve ram eklesem bı faydası olurmu veya başka neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Halil Karagöz
Merhaba elimde bir laptop bulunuyor alalı 1 yıl oldu eskisine göre laptopda ciddi performans düşmeleri var örneğin oyunlarda 60 FPS alıyor iken şimdi ise 30 40 FPS alıyorum ve sürekli drop oluyor bunun çözümü termal macun yenileme ve ram eklesem bı faydası olurmu veya başka neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Muhtemelen ısınıyor hocam. İçini açıp temizler bakımını yaparım zarar vermem diyosan bi termal macun alıp hem temizlik hem değişim yap. Yapamam diyosan garanti devamsa garantiye yolla

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarının özellikleri nedir?
Intel i5 11. Nesil
Geforce mx350
8gb ram
256gb ssd
500 GB HDD harici
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen ısınıyor hocam. İçini açıp temizler bakımını yaparım zarar vermem diyosan bi termal macun alıp hem temizlik hem değişim yap. Yapamam diyosan garanti devamsa garantiye yolla
Hocam bı ara açtım fanini temizledim fan sokeyini sökecektim korktum bı zarar gelir diye

Edysers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Faruk Kızıl
bilginiz yoksa fanı sökmenizi tavsiye etmem ama termal macun yenilemek ve ram takmak iyi olabilir termal macunu yenileyince ısı değerleri düşeceği için performansında artış olur ama tavsiyem bilginiz yoksa temizlik işlemini kendiniz yapmayın

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
bilginiz yoksa fanı sökmenizi tavsiye etmem ama termal macun yenilemek ve ram takmak iyi olabilir termal macunu yenileyince ısı değerleri düşeceği için performansında artış olur ama tavsiyem bilginiz yoksa temizlik işlemini kendiniz yapmayın
Ozaman en iyisi bir bilhisayarcıya götürmek

Edysers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Faruk Kızıl
Ozaman en iyisi bir bilhisayarcıya götürmek
bence de en iyisi olur ama götürdüğünüz bilgisayarcının güvenilir olup olmadığına bakın fiyat araştırması yapın ve işlem olurken müsaitseniz başında bekleyin

yigit2582

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Efe yiğit
bence de en iyisi olur ama götürdüğünüz bilgisayarcının güvenilir olup olmadığına bakın fiyat araştırması yapın ve işlem olurken müsaitseniz başında bekleyin
Hocam işlem olurken genelde başında durmaya izin vermiyorlar diye biliyorum 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom