Neler Yeni

Öneri Termal Macun Öneri..

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Ben Pc İçin Termal Macun Alacam Ama Hangisini Alsam İyi Olur Bir Bilgiliniz Var Mı?!
Şahsen Bakındım Ama Oralar Çok Karmaşık Geldi Bana Ondan Dolayı Karışmadım Ve Açıkçası Sahte Olanlar Vsr'de Varmış Sanırım Ondan Dolayı Sormak İstedim.
Teşekkürler.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Arctic mx4 kullanabilirsin. Fiyat performans ürünü.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Sercan GÖKALP
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Ben Pc İçin Termal Macun Alacam Ama Hangisini Alsam İyi Olur Bir Bilgiliniz Var Mı?!
Şahsen Bakındım Ama Oralar Çok Karmaşık Geldi Bana Ondan Dolayı Karışmadım Ve Açıkçası Sahte Olanlar Vsr'de Varmış Sanırım Ondan Dolayı Sormak İstedim.
Teşekkürler.
Thermal Grizzly kyronout alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500₺
Hocam Bütçem 500₺ Ama Tek Kullanımlık Olanlar İçin Malesefkine Değil Yani Açıkçası En Azından 3-/-5 Kere Kullanayım Çünkü Gördüğüm Kadarıyla Tek Kullanımlık Olanlarda Var 500₺ Olarak O Kadar Zengin Değilim Malesef En Azından Bir Kaç Kere Kullanam Diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thermal Grizzly kyronout alabilirsin
Hocam Liquid Metal Gördüm Ama 13-/-15 Yıllık PC'için De Sıvı Metal Kullanmayayım Bee Yani Tmm Yakında Laptopa Geçecem RTX4060 i5 13500HX DDR5 Vsr Ama Şimdilik Macun Alayım Sıvı Metal Olanı Bir Dursun Ama Yine De Teşekkürler.
Hee.. Bide Önerdiğiniz Bir Satıcı Var Mı (Eğer Macun Versyonu Varsa Diye Soruyorum Sahte Olanlardan Almamak İçin)

Son düzenleme:

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Sercan GÖKALP
500₺
Hocam Bütçem 500₺ Ama Tek Kullanımlık Olanlar İçin Malesefkine Değil Yani Açıkçası En Azından 3-/-5 Kere Kullanayım Çünkü Gördüğüm Kadarıyla Tek Kullanımlık Olanlarda Var 500₺ Olarak O Kadar Zengin Değilim Malesef En Azından Bir Kaç Kere Kullanam Diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Liquid Metal Gördüm Ama 13-/-15 Yıllık PC'için De Sıvı Metal Kullanmayayım Bee Yani Tmm Yakında Laptopa Geçecem RTX4060 i5 13500HX DDR5 Vsr Ama Şimdilik Macun Alayım Sıvı Metal Olanı Bir Dursun Ama Yine De Teşekkürler.
Hee.. Bide Önerdiğiniz Bir Satıcı Var Mı (Eğer Macun Versyonu Varsa Diye Soruyorum Sahte Olanlardan Almamak İçin)
Sıvı metale ne gerek var onu bide uygulaması bir ton dert. Thermal Grizzly ürünlerinin yetkili satıcısı teknobiyotik. Ben Hepsiburada dan almıştım sahte değildi içinden doğrulama kodu da çıkıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almayı Düşünüyorum Ama Sizce Nasıl ?!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,606