Neler Yeni

TERMAL MACUN ÖNERİLERİ

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bilgisayar kapanıp açıldığında bios'a girdiğimde işlemci 80 dereceden başlıyor yavaş yavaş düşüyor demekki kapandığında 80 lerde takılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci kaç derece oluyor bilmiyorum dostum
İşlemcini Prime95 testine sok, yanda işlemci sıçaklığını gösteren program olsun. Bilgisayar kapanana kadar kaç derece oluyor bak. 85 i geçiyorsa sorun vardır.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
prime95 gibi ağır teste sokup risk almadan önce msi afterburner açıp oyunda sol üstteki sıcaklık değerlerini kontrol et eğer cpu 85 üstüne çıkıyorsa hiç prime95 falan uğraşmadan kasadaki hava akışı düzeltilmeli fan ekleme, stock fan yerine iyi bi cpu fanı gibi gibi.. termal macun da bunu yaparken değiştirilmeli baya bir düşüş yaşarsınız bu şekilde

Excator23cm

80+ Gold
Arctic Mx-4 2019 Edition

Annoven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir Doğukan demir
Şey işlemci sıcaklığını hangi uygulama ile görüntüleyebilirim?
prime95 gibi ağır teste sokup risk almadan önce msi afterburner açıp oyunda sol üstteki sıcaklık değerlerini kontrol et eğer cpu 85 üstüne çıkıyorsa hiç prime95 falan uğraşmadan kasadaki hava akışı düzeltilmeli fan ekleme, stock fan yerine iyi bi cpu fanı gibi gibi.. termal macun da bunu yaparken değiştirilmeli baya bir düşüş yaşarsınız bu şekilde
İşlemcini Prime95 testine sok, yanda işlemci sıçaklığını gösteren program olsun. Bilgisayar kapanana kadar kaç derece oluyor bak. 85 i geçiyorsa sorun vardır.
Tamamdır buldum test edip dönüş sağlayacağım

Sabit 70 derece üstüne çıkmıyor kapanma da yaşamadım ama o ara sıra olanlar neden oluyor gerçekten çok sinir bozucu

arada bir 74 görüyor bence yavaş yavaş artıyor sonunda da kapattırıyor

Evet 84'e çıktı bence termal macun yenilemeliyim

Son düzenleme:

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Şey işlemci sıcaklığını hangi uygulama ile görüntüleyebilirim?

Tamamdır buldum test edip dönüş sağlayacağım

Sabit 70 derece üstüne çıkmıyor kapanma da yaşamadım ama o ara sıra olanlar neden oluyor gerçekten çok sinir bozucu

arada bir 74 görüyor bence yavaş yavaş artıyor sonunda da kapattırıyor

Evet 84'e çıktı bence termal macun yenilemeliyim
Evet, attığım macunlardan birini al.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Arkadaşlar AMD Ryzen 5 3500X kullanıyorum ve işlemci ısındığı için bilgisayar Rainbow Six Siege gibi oyunlarda kapanmaya başladı. Termal macun yenileyeceğim önerilerinizi alabilir miyim? Mümkünse çok pahalı olmasın ^^
arctic mx4 2019 edition hem fiyatı uygun ve performansı güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,234
Üyeler
140,010
Son üye
Emirzs
Top Bottom