Neler Yeni

Yardım Termal Pad önerisi (Gelid vs Ice Dragon)

Mr.White

80+ Bronze
Bütçe
1300
Palit 3080 Gamerock OC ekran kartıma bakım yapacağım termal macun olarak elimde Noctua NT-H1 var padleri de yenilemem gerekiyor fakat hangi markayı alsam karasız kaldım aralarında 300tl oynuyor gelid markasının testleri var ve gayet güzel sonuçlar almışlar ice dragon için bir inceleme vs bulamadım sizce hangisini almam daha performanslı olur ?

Farway

80+ Silver
Ben ıcedragon aldım, güzel duruyor gayet ama kalın geldi laptopuma

Strangersupuk

80+ Bronze
Palit 3080 Gamerock OC ekran kartıma bakım yapacağım termal macun olarak elimde Noctua NT-H1 var padleri de yenilemem gerekiyor fakat hangi markayı alsam karasız kaldım aralarında 300tl oynuyor gelid markasının testleri var ve gayet güzel sonuçlar almışlar ice dragon için bir inceleme vs bulamadım sizce hangisini almam daha performanslı olur ?

thermal grizzly niye tercih etmiyorsunuz, bu iki markayı da duymadım

Mr.White

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O markayı macunda gördüm ama pad için hiç dikkat etmedim bi bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlar :D

Ayrıca 8w olarak gözüküyor.

Ben ıcedragon aldım, güzel duruyor gayet ama kalın geldi laptopuma
Kontrol ettiğimde kullanılan kalınlıklar bunlar bir sorun çıkmaz ama ice dragon için bir inceleme test vs bulamadım o yüzden kararsızım kaç derece farketti acaba?

Son düzenleme:

Strangersupuk

80+ Bronze
O markayı macunda gördüm ama pad için hiç dikkat etmedim bi bakayım

Fiyatlar :D

Ayrıca 8w olarak gözüküyor.

Kontrol ettiğimde kullanılan kalınlıklar bunlar bir sorun çıkmaz ama ice dragon için bir inceleme test vs bulamadım o yüzden kararsızım kaç derece farketti acaba?
0.5 mm çok ince gelir muhtemelen, ölçmeniz lazım ölçmeden almayın.

bu 15W gibi değerlerin ben sahte olduğunu düşünüyorum, Macunlarda bile bu seviyelere henüz tam anlamıyla çıkılmamışken Pad'lerin 15W olması nasıl mümkün olabilir ki.

400-500TL'ye size yetecek büyüklükte thermal grizzly'nin padlerinden alabilirsiniz. attığınız 100x100 olduğu için pahalı olması normal

Mr.White

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0.5 mm çok ince gelir muhtemelen, ölçmeniz lazım ölçmeden almayın.

bu 15W gibi değerlerin ben sahte olduğunu düşünüyorum, Macunlarda bile bu seviyelere henüz tam anlamıyla çıkılmamışken Pad'lerin 15W olması nasıl mümkün olabilir ki.

400-500TL'ye size yetecek büyüklükte thermal grizzly'nin padlerinden alabilirsiniz. attığınız 100x100 olduğu için pahalı olması normal
Ölçüleri kontrol ettim onda bir sorun yok, ama bana 3 farklı boyut gerekiyor ve o kadar para şahsen veremem, gelid kendini kanıtlamış bir marka ama ice dragonu şahsen bilemiyorum

1706772042718.png

Top Bottom