Neler Yeni

Öneri The Crew 2 mi FH 4 mü?

Sndjety

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Murat
Instagram
Sndjety
Şimdi. ben normalde FH 4 için para biriktiriyordum araba tutkunu birisiyim aşırı seviyorum. Ama dün The Crew 2 indirimde gördüm 5 dolar falandı çok arada kaldım. Steamda bulunan 5 doları buna verip sonra forza için para mı biriktirsem yoksa hiç almasam mı. Oyun çok güzel gözüküyor The Crew 2 deneyimleyen birisi söyleye bilir mi?

Soube

80+
İkisini de oynadım FH4 grafik ve oynanış açısından daha gerçekçi mekanik açısından bir Assetto olamaz ama ikisi de.

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
tabii ki Forza , o grafikleri gördükten sonra bırakasın gelmiyo. The Crew 2 için 5 dolar verilebilir güzel indirim. Crew in mekanikleri çok hoşuma gitmedi benim.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Forza :love:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,863
İsim
Emir Yusuf
Yazdığımı okusaydın keşke be ;(
hocam özür dilerim konu başlığından yola çıktım :( Şimdi cevap vereyim :) Bence hiç alma oynayanlar bir zaman sonra sıkıldığını söylüyor, Forza'da ise akıcılık oluyor belli bir süre sıkılmadan oynayabiliyorsun

Sndjety

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Murat
Instagram
Sndjety
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisini de oynadım FH4 grafik ve oynanış açısından daha gerçekçi mekanik açısından bir Assetto olamaz ama ikisi de.
Bir yandan 28 dolarlık oyunun 5 usd olması bir yandan FH4 kafayı yiyeceğim.

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH
Şimdi. ben normalde FH 4 için para biriktiriyordum araba tutkunu birisiyim aşırı seviyorum. Ama dün The Crew 2 indirimde gördüm 5 dolar falandı çok arada kaldım. Steamda bulunan 5 doları buna verip sonra forza için para mı biriktirsem yoksa hiç almasam mı. Oyun çok güzel gözüküyor The Crew 2 deneyimleyen birisi söyleye bilir mi?
Ben olsam Forza Alırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,101
Üyeler
140,141
Son üye
excruciate0
Top Bottom