Neler Yeni

The Crew 2 Ne zaman indirime girer?

Green MAN

80+ Bronze
The crew 2 indirim zamanlarında 45 TL 'ye kadar düşüyordu şimdi ne zaman indirime girer sizce?

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
The crew 2 indirim zamanlarında 45 TL 'ye kadar düşüyordu şimdi ne zaman indirime girer sizce?
Sonbahar indirimini takip edin orda indirime girebilir,onun dışında hafta içi/sonu indirimlerinde bir şans girebilir,sanmıyorum ama Steam cadılar bayramı indirimlerinede bakabilirsiniz.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yaklaşık 2 ayda bir indirime girer o oyun. Hatta ayda bir de denilebilir. Haftaya hafta sonu girebilir.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Steam'de Eylül-Ekim 2021 gibi bir zamanda indirim dönemi başlıyor sanırsam. O zaman girebilir. Ama Epic Games'te daha ucuza gelebilir, kuponunuz da varsa daha da ucuz olur.

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonbahar indirimini takip edin orda indirime girebilir,onun dışında hafta içi/sonu indirimlerinde bir şans girebilir,sanmıyorum ama Steam cadılar bayramı indirimlerinede bakabilirsiniz.
Yaklaşık 2 ayda bir indirime girer o oyun. Hatta ayda bir de denilebilir. Haftaya hafta sonu girebilir.
Epic games kampanyalarında 21tlye düşüyor ben 21tlye almıştım. Bekle bence
Steam'de Eylül-Ekim 2021 gibi bir zamanda indirim dönemi başlıyor sanırsam. O zaman girebilir. Ama Epic Games'te daha ucuza gelebilir, kuponunuz da varsa daha da ucuz olur.
Buradan 9 liraya almıştım. Birkaç ay oldu herhalde.
Tamamdır teşekkür ederim umarım yakın zamanda indirirme girer. Steam cüzdanımda hazır bekliyor, fiyat düşer düşmez alacağım inşallah. Amerikayı (Sanalda olsa :) ) gezmek için sabırsızlanıyorum. Eğer aranızda oynayan varsa sürüş mekanikleri dedikleri kadar kötü mü watch dogs gibi değildir İnşallah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan baktım en geç 3 ayda girmiş indirime dediğiniz gibi inşallah düşer fiyatı.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdır teşekkür ederim umarım yakın zamanda indirirme girer. Steam cüzdanımda hazır bekliyor, fiyat düşer düşmez alacağım inşallah. Amerikayı (Sanalda olsa :) ) gezmek için sabırsızlanıyorum. Eğer aranızda oynayan varsa sürüş mekanikleri dedikleri kadar kötü mü watch dogs gibi değildir İnşallah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan baktım en geç 3 ayda girmiş indirime dediğiniz gibi inşallah düşer fiyatı.
Aga dandik bi oyun. Fazla oyuncusu da yok. Yani çok oynanan bir oyun değil o yüzden sık sık indirime girer.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Aynen, ben oyuna bu kadar tahammül edebildim bak.

1631968815291.png

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
😳 Gerçekten sizin adınıza kötü olmuş. Umarım ben beğenirim, yarış oyunlarının hastasıyım, bakalım bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum.
Yarış oyunlarının hastası olan birisi Forza oynar. The Crew ve Nfs oyunları iyi değil.

Green MAN

80+ Bronze
Yarış oyunlarının hastası olan birisi Forza oynar. The Crew ve Nfs oyunları iyi değil.
Forza Horizon 3 te 30+ Saat Forza Horizon 4 te 100+ Saatim var zaten, artık yeni bir şeyler denemek istiyorum, Forza Horizon 5 gelecek, 300 TL param yok onunda indirime girmesini bekleyeceğim. Bu arada NFS oyunlarına da bayılırım. (Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz 😉) Teşekkürler ilginiz için. Varsa başka yarış oyunu önerileriniz alabilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,738
Üyeler
140,240
Son üye
kılamantin
Top Bottom